пн-пт 10-19 RU | UA (097) 211-97-60, (066) 707-18-90
Сміливо набирайте - безкоштовно, з усіх операторів!
КОРЗИНА
ВАШ КОШИК
Товарів: 0
Сума: 0
Оформити замовлення
Перемога за нами!
Все буде Україна!

Конференц-системи

GN45 Мікрофон для конференц системи

Ціна:
911 Грн.
Код товару: #23893

Конференц мікрофон MGX-4С - призначений для використання з базовими станціями MGX - series.

Ціна:
2101 Грн.
Код товару: #27392

Бездротовий кардіоідний мікрофон для конференцій Takstar MS-168W - радіосистема зі стандартним набором функцій. Добре підійде, для використання в середніх і малих приміщеннях, завдяки робочої дистанції 50 м на відкритій місцевості. Приймач оснащений індикаторами сигналу, зручною ручкою регулювання гучності, антеною прийому сигналу і кнопкою Power. Харчування бази здійснюється за допомогою джерела постійного струму 9 V і силою 300 mA, а самого мікрофона за допомогою двох пальчикових батарей AA.

Ціна:
2241 Грн.
Код товару: #23862

Проста в використанні, доступна конференц система початкового рівня. Може використовуватися в невеликих конференц залах, школах, інcтитутах, РБК і т.д.

Ціна:
2340 Грн.
Код товару: #31996

Проста в використання, доступна конференц система початкового рівня. Може використовуватися в невеликих конференц залах, школах, інcтитутах, РБК і т.д.

Ціна:
2340 Грн.
Код товару: #31997

Для конференц-систем; на гнучкому тримачі "гусяча шия". Тип: електретний, діаграма спрямованості: гіперкардіоїда, діапазон частот: 100-15000Гц, чутливість: -40дБ, макс. SPL: 134дБ, відношення сигнал / шум: 64Дб, імпеданс: 250 Ом, розміри: 18,9мм (діам) х 580мм

Ціна:
4368 Грн.
2880 Грн.
Код товару: #19720

Для конференц-систем; на гнучкому тримачі "гусяча шия". Тип: електретний, діаграма спрямованості: гіперкардіоїда, діапазон частот: 100-15000 Гц, чутливість: -40дБ, макс. SPL: 134 дБ, відношення сигнал / шум: 64 дБ, імпеданс: 250 Ом, розміри: 18,9 мм (діам) х 430 мм

Ціна:
4062 Грн.
2982 Грн.
Код товару: #23611
Ціна:
3570 Грн.
Код товару: #25803

TAKSTAR DG-C100T2 Мікрофон делегата ЖК-дисплей показує робочий стан і харчування від акумулятора.

Ціна:
3781 Грн.
Код товару: #23892

TAKSTAR DG-C100T1 Мікрофон голови. ЖК-дисплей показує робочий стан харчування від акумулятора. При активації запиту делегата відображає номер делегата на РК-дисплеї з можливість дати слово або відхилити запит.

Ціна:
4831 Грн.
Код товару: #23891

Серія 3800 являє собою систему конференц-зв'язку повністю керовану цифровими інтелектуальними технологіями. Висока швидкість обробки ЦП, досконалий дизайн, висока якість голосу. Це багатофункціональна конференц-система, що підходить для готелю, конференц-зали підприємства і заводів, інститутів, приватних конференц залів. Проста і інтуїтивно зрозуміла в роботі.

Ціна:
5400 Грн.
Код товару: #31999

Серія 3800 являє собою систему конференц-зв'язку повністю керовану цифровими інтелектуальними технологіями. Висока швидкість обробки ЦП, досконалий дизайн, висока якість голосу. Це багатофункціональна конференц-система, що підходить для готелю, конференц-зали підприємства і заводів, інститутів, приватних конференц залів. Проста і інтуїтивно зрозуміла в роботі.

Ціна:
5400 Грн.
Код товару: #32000
Конференц-системи
Конференц-системи
 
Спеціалізований музичний інтернет-магазин HitOnline.ua пропонує широкий вибір конференц-систем від таких брендів, як Beyerdynamic і HL Audio. У нашому каталозі ви зможете вибрати конференц-системи для вирішення будь-яких поставлених завдань. Застосування такого акустичного обладнання, як конференц-системи, досить широко. Їх використовують на проведенні зборів делегатів, презентаціях, зустрічах, лекціях, дискусіях, конгресах і інших заходах, що проводяться в конференц-залах або навчальних аудиторіях. У сукупності свого обладнання конференц-системи являють собою спеціалізоване аудіообладнання, що складається з центрального блоку і дискусійних пультів. З'єднання зазвичай проводиться за допомогою кабелю, але зараз випускаються і бездротові конференц-системи. У центральному блоці зосереджені керівні органи, що дозволяють зробити налаштування всієї конференц-системи і вести управління дискусійними пультами під час роботи. Часто центральний блок оснащують одним або двома РК-екранами для візуалізації робочих параметрів і режимів. Останнім часом особливо популярні конференц-системи з кольоровими сенсорними екранами. Дискусійний пульт, як правило, обладнується мікрофоном, світловим індикатором його роботи і має вихід для підключення навушників.
 
Конференц-системи бувають аналоговими або цифровими. Аналогова конференц-система більш проста по своїй установці і обслуговуванню. Вона буде відмінною підмогою при проведенні звичайної дискусії, презентації та лекції. Ціна аналогових конференц-систем набагато менше цифрових, однак, вони поступаються їм в якості звучання і обмежені в своїх можливостях. Цифрові конференц-системи ведуть трансляцію звукового сигналу в цифровому форматі і забезпечують великий функціонал управління і взаємодії. Багато з них мають можливість підключення до комп'ютерної техніки та зовнішніх керуючих систем. Серед можливостей цифрових конференц-систем: вивід відео учасника дискусії на великий екран, трансляція відео на ноутбуки учасників, проведення голосувань з підрахунком в реальному часі і багато іншого. Якщо вам необхідно швидко і мобільно організувати конференц-зв'язок, то в цьому випадку найкращим вибором будуть бездротові комплекти конференц-систем, монтаж і настройка яких проводиться дуже швидко. Запрошуємо вас купити конференц-системи з доставкою в нашому інтернет-магазині і вирішити всі необхідні вам завдання по організації конференц-зв'язку.
Доставка по Україні:

Київ, Київська область, Одеса, Дніпро, Львів, Харків, Донецька область, Херсон, Полтава, Запоріжжя, Закарпаття, Черкаси, Тернопіль, Суми, Миколаїв, Вінниця, Хмельницький, Івано-Франківськ, Чернігів, Житомир, Рівне , Кривий Ріг, Чернівці, Волинь, Кропивницький, Луганська обл. інші міста України.