пн-пт 10-19 RU | UA (097) 211-97-60, (066) 707-18-90
Сміливо набирайте - безкоштовно, з усіх операторів!
КОРЗИНА
ВАШ КОШИК
Товарів: 0
Сума: 0
Оформити замовлення
Перемога за нами!
Все буде Україна!
Вибрати параметри
Ціна
Бренди

Стійки для світлових приладів

Ціна:
126 Грн.
Код товару: #6442
Ціна:
214 Грн.
Код товару: #7313

Струбцина для підвісу світлових приладів.

Ціна:
278 Грн.
Код товару: #18413

Струбцина для підвісу світлових приладів. Для труби 50 мм.

Ціна:
357 Грн.
Код товару: #20540

стакан-перехідник для установки світлового приладу "гармата" на стійку (D = 35mm)

Ціна:
480 Грн.
Код товару: #2848

Компанія Chauvet DJ завжди вважала безпеку клієнтів своїм головним пріоритетом, тому рекомендує використовувати правильні кріплення і кабелі для своїх освітлювальних приладів. Кріплення CLP-10, виготовлено з ABS пластику, який не стирається, не дряпає і не залишає вм'ятин на фермі, повністю охоплює її для додаткової безпеки і стійкості і комплектується знімними адаптерами (проставками), придатними для ферм різних розмірів.

Ціна:
499 Грн.
Код товару: #30755

Струбцина для підвісу світлових приладів.

Ціна:
634 Грн.
Код товару: #18412

Шторки для парів COB200

Ціна:
713 Грн.
Код товару: #32210

АFX Light LH-4 - Монтажне кріплення для світлових приладів (струбцина), підходить для труб діаметром 38-52 мм, макс. навантаження 150 кг.

Ціна:
759 Грн.
Код товару: #31390

струбцина для "голів", оцинкована сталь, підходить для труб ø 50 мм

Ціна:
870 Грн.
Код товару: #11851

Т-образний перехідник- стійка

Ціна:
991 Грн.
Код товару: #32603

струбцин для "голів" для труб ø16-32мм, оцинкована сталь

Ціна:
1101 Грн.
Код товару: #2831
Стійки для світлових приладів
Стійки для світлових приладів
 
Інтернет-магазин музичних інструментів та обладнання HITonline.ua пропонує великий вибір стійок для світлових приладів від таких брендів, як SoundKing, Chauvet і Nightsun. У нашому каталозі ви зможете вибрати стійки для світлових приладів з можливістю установки в залах і на відкритих майданчиках. Даний вид сценічних приладдя допомагає правильно розмістити світлові прилади згідно з планом оформлення заходу або залу. Виробники пропонують найрізноманітніші варіанти кріплення і розміщення світлового обладнання. Конструкції стійок дозволяють виконати установку, закріплення, узгодження та інші необхідні операції. Завдяки стійок для світлових приладів істотно прискорюється монтаж, що позитивно впливає на сукупність підготовчих робіт до проведення масового заходу.
 
Використовуючи стійки для світлових приладів, ви зробите підготовку до виступу більш якісно, ​​знизите потреби в кількості монтажників і в підсумку одержите більш низьку вартість загальних витрат. При цьому правильно встановлене світлове обладнання на стійках забезпечить високий рівень проведення дискотеки, концерту, музичного шоу, виступи, презентації та іншого заходу. У нашому інтернет-магазині представлені найактуальніші види стійок для освітлювального обладнання в безлічі варіантах виконання. Це регульовані по висоті мобільні стійки з «Т» поперечиною, що володіють високою міцністю і одночасно малою вагою. Також у нас ви зможете купити стійки для світлових приладів у вигляді ферми, гаків-затискачів, з «П» поперечиною, стакани-перехідники, пюпітри і багато іншого.
Доставка по Україні:

Київ, Київська область, Одеса, Дніпро, Львів, Харків, Донецька область, Херсон, Полтава, Запоріжжя, Закарпаття, Черкаси, Тернопіль, Суми, Миколаїв, Вінниця, Хмельницький, Івано-Франківськ, Чернігів, Житомир, Рівне , Кривий Ріг, Чернівці, Волинь, Кропивницький, Луганська обл. інші міста України.