пн-пт 10-19 RU | UA (097) 211-97-60, (066) 707-18-90
Сміливо набирайте - безкоштовно, з усіх операторів!
КОРЗИНА
ВАШ КОШИК
Товарів: 0
Сума: 0
Оформити замовлення
Перемога за нами!
Все буде Україна!

Петличні мікрофони

Застосовується для інтерв'ю, лекцій, відеозйомок, записи блогів і т.д.

Ціна:
160 Грн.
Код товару: #23857
Ціна:
233 Грн.
Код товару: #31579

TAKSTAR TCM-370 Мікрофон петлічний конденсаторний, спрямованість: кардіоїда, має полегшений пластиковий корпус.

Ціна:
240 Грн.
Код товару: #23856

Петличний мікрофон з навушником

Ціна:
323 Грн.
Код товару: #31575

TCM-380 Такстар Мікрофон петлічний конденсаторний роз'єм mini XLR для body Pack

Ціна:
596 Грн.
400 Грн.
Код товару: #29478

Петличний мікрофон чорного кольору для радіосистем серії MGX, BGX. Роз'єм Mini-Jack з закруткою.

Ціна:
600 Грн.
Код товару: #27394

Чорний петлічний мікрофон

Ціна:
709 Грн.
Код товару: #22171

конденсаторний мікрофон, для інтерв'ю, відео і ТБ, для подзвучіванія віолончелі та контрабаса

Ціна:
893 Грн.
Код товару: #12252

CKMOVA LCM2 – це професійний всеспрямований конденсаторний петличний мікрофон з широким спектром застосування. Мікрофон підключається до смартфонів і камер через 3,5 мм TRRS роз'єм, а 6-метровий кабель не заважає навіть на невеликій відстані. Завдяки функції Plug & Play мікрофон можна підключити до пристрою та відразу ж насолоджуватися його роботою.

Ціна:
966 Грн.
Код товару: #34173

Мікрофон LUM2 від CKMOVA – це високоякісний не дорогий мікрофон для підключення до комп'ютера, який призначений для запису інтерв'ю, проведення подкастів, створення онлайн-відео та інших цілей. Цей мікрофон ідеально підходить для всіх, хто хоче записувати або транслювати аудіо з мінімальними перешкодами. Просто підключіть його до комп'ютера (або до іншого сумісного USB-пристрою з портом USB типу A) та почніть запис. LUM2 дозволяє захоплювати чіткий і чистий звук. Для кращої якості звуку слід використовувати вітрозахист з піни підвищеної щільності, яка йде в комплекті.

Ціна:
1008 Грн.
Код товару: #34171

CKMOVA LCM1 – це всеспрямований петличний мікрофон з продуманою акустичною технологією. Він розроблений на основі високоефективного ECM-приймача, що забезпечує високу чутливість та широку частотну характеристику. Мікрофон оснащений кабелем завдовжки 6 метрів та фільтром низьких частот. CKMOVA LCM1 сумісний з різними пристроями, такими як смартфони з роз'ємом 3,5 мм, дзеркальні та бездзеркальні камери, диктофони та ПК.

Ціна:
1092 Грн.
Код товару: #34174

Takstar TC-TL TC-TL Наголовний мікрофон / петлічний мікрофон для 4х канальної радіосистеми Takstar TC-4R (обрана опція до приймача TC-4R) VHF-4х канальна радіосистема з фіксованою частотою, конструкція якої дозволяє вибирати потрібні види передавачів: TC-TD (ручний мікрофон), TC-TL (Навушники або петлічний мікрофон, TC-TH (конференц мікрофон). На одну базу можна підключити 4 типу будь-яких передавачів в залежності від ваших потреб.

Ціна:
1120 Грн.
Код товару: #29485
Петличні мікрофони
Петличні мікрофони
 
В інтернет-магазині ХІТ-онлайн представлений широкий асортимент петличних мікрофонів від Sennheiser, Beyerdynamic, Shure, Audio-Technica, AKG та інших брендів. За допомогою нашого каталогу ви зможете підібрати петличні мікрофони з різними характеристиками і видами кріплення. Петличний мікрофон завдяки своїй особливій конструкції має широке застосування в різних видах діяльності людини. В даний час найбільш популярні петличні радіомікрофони, що надають найбільшу свободу дій. Ставлячись до специфічної категорії, провідні та безпровідні петличні мікрофони є компактними пристроями, що закріплюються за допомогою спеціальних затискачів, часто виконуються у вигляді прищіпок. Як і інші види мікрофонів, петличні бувають динамічними і конденсаторними.
 
Діаграма спрямованості у петличні мікрофонів може бути всенаправленной або кардіоїдної. Найбільш широко на ринку представлені конденсаторні всеспрямовані петличні мікрофони, які забезпечують якісне збалансоване звучання. Петличні мікрофони використовуються на телебаченні, під час зйомок фільмів, в театрі, на презентаціях і в інших видах діяльності людини. Крім традиційного закріплення на одязі, даний вид мікрофонів може кріпитися на волоссі. Для відсіювання сторонніх шумів в петличні мікрофонах, як правило, встановлюються фільтри низьких частот. У нашому інтернет-магазині UkrHIT.com.ua ви можете купити петличні мікрофони за низькою ціною з доставкою в будь-який населений пункт України.
Доставка по Україні:

Київ, Київська область, Одеса, Дніпро, Львів, Харків, Донецька область, Херсон, Полтава, Запоріжжя, Закарпаття, Черкаси, Тернопіль, Суми, Миколаїв, Вінниця, Хмельницький, Івано-Франківськ, Чернігів, Житомир, Рівне , Кривий Ріг, Чернівці, Волинь, Кропивницький, Луганська обл. інші міста України.