пн-пт 10-19 RU | UA (098) 66-102-42, (095) 456-81-23
Сміливо набирайте - безкоштовно, з усіх операторів!
КОРЗИНА
ВАШ КОШИК
Товарів: 0
Сума: 0
Оформити замовлення
Сьогодні - найкращий час творити і втілювати мрії! Ми працюємо для Вас.

Петличні мікрофони

Застосовується для інтерв'ю, лекцій, відеозйомок, записи блогів і т.д.

Ціна:
110 Грн.
Код товару: #23857

TAKSTAR TCM-370 Мікрофон петлічний конденсаторний, спрямованість: кардіоїда, має полегшений пластиковий корпус.

Ціна:
165 Грн.
Код товару: #23856

Де б вам не довелося працювати: в телевізійному шоу або на сцені перед 20.000 тисячною аудиторією, читаєте Чи ви лекцію або берете інтерв'ю - все ваші завдання на- надійно і точно вирішить петлічний мікрофон LAVALIER.

Ціна:
257 Грн.
Код товару: #29810

TCM-380 Такстар Мікрофон петлічний конденсаторний роз'єм mini XLR для body Pack

Ціна:
410 Грн.
293 Грн.
Код товару: #29478

Петличний мікрофон чорного кольору для радіосистем серії MGX, BGX. Роз'єм Mini-Jack з закруткою.

Ціна:
406 Грн.
Код товару: #27394

Чорний петлічний мікрофон

Ціна:
457 Грн.
Код товару: #22171

конденсаторний мікрофон, для інтерв'ю, відео і ТБ, для подзвучіванія віолончелі та контрабаса

Ціна:
611 Грн.
Код товару: #12252

Takstar TC-TL TC-TL Наголовний мікрофон / петлічний мікрофон для 4х канальної радіосистеми Takstar TC-4R (обрана опція до приймача TC-4R) VHF-4х канальна радіосистема з фіксованою частотою, конструкція якої дозволяє вибирати потрібні види передавачів: TC-TD (ручний мікрофон), TC-TL (Навушники або петлічний мікрофон, TC-TH (конференц мікрофон). На одну базу можна підключити 4 типу будь-яких передавачів в залежності від ваших потреб.

Ціна:
915 Грн.
810 Грн.
Код товару: #29485

Петличний мікрофон призначений для використання з рекордером Zoom F1. Забезпечує запис з високою роздільною здатністю. Міні-джек з різьбленням забезпечить надійне з'єднання. Ветрозащита і мікрофонна кліпса в комплект не входять

Ціна:
841 Грн.
Код товару: #24670

Петличний мікрофон для iOS пристроїв

Ціна:
860 Грн.
Код товару: #31577

Мініатюрний мікрофон - петличка (10 мм)

Ціна:
1009 Грн.
Код товару: #32889

Петличний мікрофон з навушником для iOS пристроїв

Ціна:
1024 Грн.
Код товару: #31574
Петличні мікрофони
Петличні мікрофони
 
В інтернет-магазині ХІТ-онлайн представлений широкий асортимент петличних мікрофонів від Sennheiser, Beyerdynamic, Shure, Audio-Technica, AKG та інших брендів. За допомогою нашого каталогу ви зможете підібрати петличні мікрофони з різними характеристиками і видами кріплення. Петличний мікрофон завдяки своїй особливій конструкції має широке застосування в різних видах діяльності людини. В даний час найбільш популярні петличні радіомікрофони, що надають найбільшу свободу дій. Ставлячись до специфічної категорії, провідні та безпровідні петличні мікрофони є компактними пристроями, що закріплюються за допомогою спеціальних затискачів, часто виконуються у вигляді прищіпок. Як і інші види мікрофонів, петличні бувають динамічними і конденсаторними.
 
Діаграма спрямованості у петличні мікрофонів може бути всенаправленной або кардіоїдної. Найбільш широко на ринку представлені конденсаторні всеспрямовані петличні мікрофони, які забезпечують якісне збалансоване звучання. Петличні мікрофони використовуються на телебаченні, під час зйомок фільмів, в театрі, на презентаціях і в інших видах діяльності людини. Крім традиційного закріплення на одязі, даний вид мікрофонів може кріпитися на волоссі. Для відсіювання сторонніх шумів в петличні мікрофонах, як правило, встановлюються фільтри низьких частот. У нашому інтернет-магазині UkrHIT.com.ua ви можете купити петличні мікрофони за низькою ціною з доставкою в будь-який населений пункт України.
Доставка по Україні:

Київ, Київська область, Одеса, Дніпро, Львів, Харків, Донецька область, Херсон, Полтава, Запоріжжя, Закарпаття, Черкаси, Тернопіль, Суми, Миколаїв, Вінниця, Хмельницький, Івано-Франківськ, Чернігів, Житомир, Рівне , Кривий Ріг, Чернівці, Волинь, Кропивницький, Луганська обл. інші міста України.