пн-пт 10-19 RU | UA (097) 211-97-60, (066) 707-18-90
Сміливо набирайте - безкоштовно, з усіх операторів!
КОРЗИНА
ВАШ КОШИК
Товарів: 0
Сума: 0
Оформити замовлення
Перемога за нами!
Все буде Україна!

Аксесуари для духових інструментів

Ціна:
42 Грн.
Код товару: #6727

Тростина для альт-саксофона серія Royal (1шт)

Ціна:
113 Грн.
57 Грн.
Код товару: #35203

Тростина для альт-саксофона серія La Voz (1шт)

Ціна:
118 Грн.
59 Грн.
Код товару: #35205

Тростина для альт-саксофона, серія Frederick L. Hemke (1 шт)

Ціна:
133 Грн.
67 Грн.
Код товару: #35206

Прозора наліпка Vandoren VMC6 захищає ваш мундштук від появи на його поверхні подряпин, залишених зубами. Завдяки тонкому шару унікальної клейкої речовини, після видалення наліпки на поверхні мундштука не залишається характерних липких слідів.

Ціна:
69 Грн.
Код товару: #34667

Чорна наліпка Vandoren VMCX6+ захищає ваш мундштук від появи на його поверхні подряпин, залишених зубами. Завдяки тонкому шару унікальної клейкої речовини, після видалення наліпки на поверхні мундштука не залишається характерних липких слідів.

Ціна:
69 Грн.
Код товару: #34668

Kapok PE6 акустичний тюнер.

Ціна:
70 Грн.
Код товару: #19473
Ціна:
90 Грн.
Код товару: #6726

Масло для клапанів

Ціна:
104 Грн.
Код товару: #25824

Тростина для альт саксофона, серія RICO by D'Addario (1шт)

Ціна:
114 Грн.
Код товару: #34952

Тростина для альт саксофона серія Royal (1шт)

Ціна:
114 Грн.
Код товару: #34953
Аксесуари для духових інструментів
Аксесуари для духових інструментів
 
Спеціалізований музичний інтернет-магазин HitOnline.ua пропонує великий вибір аксесуарів для духових інструментів від таких брендів, як D'addario, Dean Markley, Gator, Hohner, RockBag, RockCase, RockStand, SoundKing і Yamaha. У нашому каталозі ви знайдете всі необхідні вам аксесуари для духових інструментів. Серед усього різноманіття представлених у нас аксесуарів до духових інструментів особливою популярністю користуються: сумки і кейси, динамічні мікрофони для губних гармошок, підсвічування для оркестрових пюпітрів, стійки, мундштуки і чистячі засоби. Завдяки зручному пошуку ви зможете дуже швидко підібрати необхідний аксесуар для свого духового інструменту. Крім гарного вибору всього спектра необхідних музикантам аксесуарів, потрібно відзначити високу якість представлених товарів. З їх допомогою гра на духових інструментах буде ще більш комфортною і, крім цього, ви зможете підтримувати свій інструмент в ідеальному стані, використовуючи пропоновані нами спеціальні чистячі і миючі засоби.
 
Серед найбільш часто використовуваних засобів по догляду за духовими музичними інструментами потрібно відзначити такі аксесуари, як мило для очищення, поліроль для лакованих поверхонь, йоржики для внутрішнього очищення мундштуків, комплекти для чищення паперу для флейти, полірувальну марлю, очищувач тонових отворів і масло для помпових клапанів. Обслуговування духового музичного інструменту є запорукою його тривалого використання. При належному догляді музикант буде застрахований від раптової відмови механіки, що особливо неприємно під час виступу. Крім догляду за духовим музичним інструментом, потрібно забезпечити його правильне зберігання і транспортування. Для цього призначені такі аксесуари для духових інструментів, як сумки і кейси. Також наш інтернет-магазин пропонує: нотні зошити, пюпітри, регульовані стійки, тихі системи для тромбона і багато іншого. Запрошуємо вас купити аксесуари для духових інструментів з доставкою за вказаною вами адресою.
Доставка по Україні:

Київ, Київська область, Одеса, Дніпро, Львів, Харків, Донецька область, Херсон, Полтава, Запоріжжя, Закарпаття, Черкаси, Тернопіль, Суми, Миколаїв, Вінниця, Хмельницький, Івано-Франківськ, Чернігів, Житомир, Рівне , Кривий Ріг, Чернівці, Волинь, Кропивницький, Луганська обл. інші міста України.