пн-пт 10-19 RU | UA (097) 211-97-60, (066) 707-18-90
Сміливо набирайте - безкоштовно, з усіх операторів!
КОРЗИНА
ВАШ КОШИК
Товарів: 0
Сума: 0
Оформити замовлення
Перемога за нами!
Все буде Україна!

Аксесуари для духових інструментів

Ціна:
33 Грн.
Код товару: #6727

Масло для клапанів

Ціна:
65 Грн.
Код товару: #25824

Щітка для мідних інструментів

Ціна:
67 Грн.
Код товару: #21607

Kapok PE6 акустичний тюнер.

Ціна:
68 Грн.
Код товару: #19473
Ціна:
69 Грн.
Код товару: #6726

Щітка для мундштука

Ціна:
82 Грн.
Код товару: #21608

Щітка для духових інструментів

Ціна:
90 Грн.
Код товару: #21606

Чистяча серветка для внутрішньої поверхні духових інструментів

Ціна:
122 Грн.
Код товару: #21604
Аксесуари для духових інструментів
Аксесуари для духових інструментів
 
Спеціалізований музичний інтернет-магазин HitOnline.ua пропонує великий вибір аксесуарів для духових інструментів від таких брендів, як D'addario, Dean Markley, Gator, Hohner, RockBag, RockCase, RockStand, SoundKing і Yamaha. У нашому каталозі ви знайдете всі необхідні вам аксесуари для духових інструментів. Серед усього різноманіття представлених у нас аксесуарів до духових інструментів особливою популярністю користуються: сумки і кейси, динамічні мікрофони для губних гармошок, підсвічування для оркестрових пюпітрів, стійки, мундштуки і чистячі засоби. Завдяки зручному пошуку ви зможете дуже швидко підібрати необхідний аксесуар для свого духового інструменту. Крім гарного вибору всього спектра необхідних музикантам аксесуарів, потрібно відзначити високу якість представлених товарів. З їх допомогою гра на духових інструментах буде ще більш комфортною і, крім цього, ви зможете підтримувати свій інструмент в ідеальному стані, використовуючи пропоновані нами спеціальні чистячі і миючі засоби.
 
Серед найбільш часто використовуваних засобів по догляду за духовими музичними інструментами потрібно відзначити такі аксесуари, як мило для очищення, поліроль для лакованих поверхонь, йоржики для внутрішнього очищення мундштуків, комплекти для чищення паперу для флейти, полірувальну марлю, очищувач тонових отворів і масло для помпових клапанів. Обслуговування духового музичного інструменту є запорукою його тривалого використання. При належному догляді музикант буде застрахований від раптової відмови механіки, що особливо неприємно під час виступу. Крім догляду за духовим музичним інструментом, потрібно забезпечити його правильне зберігання і транспортування. Для цього призначені такі аксесуари для духових інструментів, як сумки і кейси. Також наш інтернет-магазин пропонує: нотні зошити, пюпітри, регульовані стійки, тихі системи для тромбона і багато іншого. Запрошуємо вас купити аксесуари для духових інструментів з доставкою за вказаною вами адресою.
Доставка по Україні:

Київ, Київська область, Одеса, Дніпро, Львів, Харків, Донецька область, Херсон, Полтава, Запоріжжя, Закарпаття, Черкаси, Тернопіль, Суми, Миколаїв, Вінниця, Хмельницький, Івано-Франківськ, Чернігів, Житомир, Рівне , Кривий Ріг, Чернівці, Волинь, Кропивницький, Луганська обл. інші міста України.