пн-пт 10-19 RU | UA (097) 211-97-60, (066) 707-18-90
Сміливо набирайте - безкоштовно, з усіх операторів!
КОРЗИНА
ВАШ КОШИК
Товарів: 0
Сума: 0
Оформити замовлення
Перемога за нами!
Все буде Україна!
Вибрати параметри
Ціна
Бренди
Контрабас / Електроконтрабас
Розмір

Контрабаси

Контрабас Stentor Harlequin Rockabilly Double Bass 3/4

Ціна:
37332 Грн.
Код товару: #24611

Контрабас Stentor Harlequin Rockabilly Double Bass 3/4

Ціна:
37332 Грн.
Код товару: #24612

Контрабас Gewa Rubner model № 69

Ціна:
39967 Грн.
Код товару: #24139

Прекрасний інструмент початкового рівня. Чудове співвідношення ціна якість, ідеально підійде для щоденних занять

Ціна:
47730 Грн.
Код товару: #24188

контрабас 4/4, Student, верхня дека з цільної ялини, в комплекті смичок і чохол

Ціна:
55304 Грн.
Код товару: #11875

контрабас 3/4, Student, верхня дека з цільної ялини, в комплекті смичок і чохол

Ціна:
55304 Грн.
Код товару: #11876

Контрабас є найгабаритнішим та найбільш низьким за звучанням струнним інструментом в сучасному симфонічному оркестрі. В якості сольного інструменту застосовується в камерних ансамблях і досить широко в джазі. Компанія Hora приділяє особливу увагу виготовленню контрабасів. Модель Hora B120 (4/4) розроблена для навчання та має корпус з ялини та клену у поєднанні з обичайками та грифом з буку.

Ціна:
62448 Грн.
Код товару: #30511

контрабас 4/4, Student II, цільне дерево, латунні кілки, в комплекті смичок і чохол

Ціна:
79345 Грн.
Код товару: #11873

контрабас 3/4, Student II, цільне дерево, латунні кілки, в комплекті смичок і чохол

Ціна:
79345 Грн.
Код товару: #11874
Ціна:
5615 Грн.
Код товару: #24184

Контрабас Gewa Ideale JAZZ

Ціна:
6637 Грн.
Код товару: #24185
Ціна:
7278 Грн.
Код товару: #24182
Контрабаси

Контрабас є досить поширеним музичним інструментом з сімейства смичкових. Він об'єднав в собі зовнішній вигляд скрипкового сімейства і віола. Дуже добре підходить для джазу, блюзу, кантрі і деяких інших жанрів.

Конструкція

Корпус

Верхня частина виготовляється з ялини. Обечайку і задню частину роблять з клена, що має ефектний вигляд. Часто з цієї деревини роблять інструменти для початківців. Зокрема це стосується корпусу, а часом і всього інструменту. Відзначимо, що такі варіанти не такі погані, як може здатися. Нехай у них і не такий хороший звук, але вони мають відмінне ламінування, яке міцніше і не таке схильне до розтріскування.

Гриф

Зазвичай його проводять з чорного дерева. Остання являє собою щільну і важку деревину, яка тоне у воді. У кращих сортів чорного дерева чорно-синій відтінок. Крім того, він менш схильний до корозії.


Колки

Багато струнні мають один або кілька кілків, що кріпляться до хвостової частини, істотно спрощуючи настройку інструменту. У контрабаса конструкція більш продумана - тут кілки вбудовані в завиток. Роблять їх з латуні і сталевих елементів. Конструкція продумана таким чином, щоб струну можна було налаштувати з більшою точністю і легкістю.

Шпиль

Практично всі контрабас мають шпиль, забирається в корпус. Тут він служить для безпечного розміщення інструменту.

Душка

Душка повинна розташовуватися таким чином, щоб забезпечувалася максимальна якість звуку. Роботу по її установці повинен виробляти експерт за допомогою спеціального обладнання.

Смичок

Якщо говорити про змичку, то тут немає ніяких стандартів. В основному користуються тільки двома видами смичків - з низькою і високою колодкою. Який використовувати? Почасти це справа смаку.
Змички для контрабаса мають більшу вагу, ніж для інших струнних інструментів, але більш коротку довжину. Ручки можуть мати круглу або 8-ми вугільну форму. Тут також все зводиться на смак музиканта і ніяк не відбивається на якості аксесуару.

Жаба смичка

Блок, наявний на кінці смичка, називають жабою. Зазвичай його виготовляють з ебенового дерева, хоча зустрічаються моделі зі слонової кістки. Форма цієї частини - це найочевидніша різниця між французькими та німецькими смичками. Наявний гвинт робиться зі срібла, нікелю і навіть золота.

Як розмір відбивається на звучанні

Контрабас може мати різні розміри, хоча переважна більшість моделей складають ¾ розміру і менше варіантів, колишніх популярними в XVII-XVIII століттях. У них були нестандартні, а грали на них відразу двоє людей. Кількість струн також може відрізнятися і становить 3-6 шт. Незважаючи на значні розміри, звук контрабаса не перевищує 4 октави.

Де купити якісний контрабас?

Звичайно в інтернет-магазині Hitonline. У нас можна придбати не тільки його, а й багато інших музичні інструменти. У нас досвідчені консультанти і доставка по всій Україні.

Доставка по Україні:

Київ, Київська область, Одеса, Дніпро, Львів, Харків, Донецька область, Херсон, Полтава, Запоріжжя, Закарпаття, Черкаси, Тернопіль, Суми, Миколаїв, Вінниця, Хмельницький, Івано-Франківськ, Чернігів, Житомир, Рівне , Кривий Ріг, Чернівці, Волинь, Кропивницький, Луганська обл. інші міста України.