пн-пт 10-19 RU | UA (097) 211-97-60, (066) 707-18-90
Сміливо набирайте - безкоштовно, з усіх операторів!
КОРЗИНА
ВАШ КОШИК
Товарів: 0
Сума: 0
Оформити замовлення
Перемога за нами!
Все буде Україна!

Аксесуари для конференц-систем

Зовнішні антени для приймачів

Ціна:
750 Грн.
480 Грн.
Код товару: #20224

Змінний акумулятор для MA-101C / MA-101 і MA-705

Ціна:
1171 Грн.
586 Грн.
Код товару: #20223

Змінний акумулятор для MA-707 і MA-808

Ціна:
1499 Грн.
750 Грн.
Код товару: #20222

Proel TRV30B Регулятор гучності 30Вт./100V. для монтажу в стіну.

Ціна:
1055 Грн.
Код товару: #19590

Zoom LiveTrak CBL-8 - чохол, зроблений з етиленвінілацетату для цифрових мікшерів ZOOM L-8 і необхідних аксесуарів (блоку живлення, кабелів і SD-карт.)

Ціна:
1639 Грн.
Код товару: #35068
Ціна:
13689 Грн.
Код товару: #14168
Аксесуари для конференц-систем
Аксесуари для конференц-систем
 
Інтернет-магазин УкрХіт пропонує великий вибір аксесуарів для конференц-систем від відомого бренду Beyerdynamic. У нашому каталозі ви зможете підібрати необхідні вам аксесуари для конференц-систем і вирішити поставлені завдання щодо забезпечення якісного конференц-зв'язку. Завдяки аксесуарам забезпечується швидкий монтаж будь-якої конференц-системи в потрібній конфігурації. У нас ви знайдете все для створення провідних або бездротових конференц-систем: з'єднувальні кабелі, системні кабелі з самозапираючими роз'ємами, перехідники, роз'єми, штирьові антени, що вбудовуються в з'єднувальні панелі, спліттера, джерела живлення для пульта, кришки для транспортно-зарядних кейсів, інтерфейсні кабелі, стійки, пьезо-кнопки для мікрофонних пультів, зчитувачі смарт-карт, планарні антени, настінне кріплення для випромінювача, цифрові підсилювачі, панелі для підключення антени, ПО для пульта (активує функції голосування), ПО на платформі Windows і багато іншого.
 
Як бачите, досить великий асортимент аксесуарів для систем конференц-зв'язку дозволяє придбати все необхідне для повноцінного монтажу в нашому інтернет-магазині. Якщо необхідні вам аксесуари для конференц-систем відсутні в каталозі, пропонуємо звернутися до наших консультантів. Також ми допоможемо вам з підбором оптимальної конфігурації конференц-системи відповідно до поставлених вами завдань. Завдяки аксесуарам для конференц-систем ви зможете створити аудиторію для дискусій, проведення лекцій, зал для переговорів, прес-конференцій, нарад, з'їздів, а також забезпечити проведення міжнародних зустрічей за участю перекладачів. Запрошуємо вас купити аксесуари для конференц-систем зі швидкою і акуратною доставкою за вказаною вами адресою.
Доставка по Україні:

Київ, Київська область, Одеса, Дніпро, Львів, Харків, Донецька область, Херсон, Полтава, Запоріжжя, Закарпаття, Черкаси, Тернопіль, Суми, Миколаїв, Вінниця, Хмельницький, Івано-Франківськ, Чернігів, Житомир, Рівне , Кривий Ріг, Чернівці, Волинь, Кропивницький, Луганська обл. інші міста України.