пн-пт 10-19 RU | UA (098) 66-102-42, (095) 456-81-23
Сміливо набирайте - безкоштовно, з усіх операторів!
КОРЗИНА
ВАШ КОШИК
Товарів: 0
Сума: 0
Оформити замовлення
Сьогодні - найкращий час творити і втілювати мрії! Ми працюємо для Вас.
Спецпропозиції
Хіти продажів
Мікрофони

До вибору мікрофона потрібно підходити дуже відповідально. Цілі його придбання можуть бути самими різними-студійний запис вокалу або інструментів, запис на відкритому майданчику або в домашніх умовах. До вибору потрібно підходити дуже відповідально, адже не існує універсальних рішень – подібний прилад вибирається виключно для конкретного завдання. Вокальний мікрофон повинен найкращим чином розкрити голосові якості будь-якого виконавця, а інструментальний відмінно підходить для запису мелодій музичних партій або всіляких звуків. Крім того, в його завдання входить «видалення» шумів і передача півтонів. Також існую комп'ютерні, концертні та інші варіанти.

Зупиняючи свій вибір на тій чи іншій моделі важливо розуміти, наскільки зручно буде з нею працювати, адже це важливий фактор, що позначається на досягненні поставленого завдання. У каталозі інтернет-магазину "Hitonline" є найрізноманітніші варіанти, які відрізняються один від одного конструкцією, ергономікою і різними функціональними особливостями. У нас не складе труднощів замовити потрібну техніку за доступними цінами. На кожну одиницю товару надається гарантія.

Як вибрати якісний і зручний мікрофон

Такий пристрій може бути необхідно для вирішення самих різних завдань:

 • студійний запис голосу або інструментів;
 • Live-виступи;
 • озвучування книг або відеороликів;
 • трансляція стріму;
 • караоке і т. д.

При виборі мікрофона потрібно звертати увагу на наступні його властивості:

 • присутність трансформатора;
 • вид верхньої частини;
 • чутливість;
 • діапазон та ін.
 • Не забувайте про спрямованість. Вона може бути:
 • двоспрямований;
 • кардіоїдної;
 • «вісімка»;
 • усеспрямований.

Крім усього цього, мікрофони можуть бути ламповими, транзисторними, стрічковими, динамічними і з цілим рядом інших функцій.


Купуємо мікрофон для конкретного завдання в нашому on-line магазині

На вибір доступні надійні мікрофони самих різних видів і для різних завдань. Також в асортименті ви знайдете інструменти і звукозаписні пристрої, необхідні для музикантів і людей, що мають безпосереднє відношення до музики.
Щоб не помилитися з вибором, у нас ви отримаєте грамотну консультацію і зможете розраховувати на професійну допомогу при виборі мікрофона. Купівля може бути оформлена як в телефонному режимі, так і безпосередньо на сайті, а оплата за товар здійснюється готівковим або безготівковим розрахунком. Всі замовлення оформляються максимально оперативно, а доставка по Києву або в будь-який регіон України здійснюється в найкоротші терміни. З нашими мікрофонами ви обов'язково отримаєте очікуваний результат. 

статті
Стаття про Epiphone Les Paul
Історія Epiphone вельми вражає. Ця компанія існує з 1870-х років і на початку свого існування була успішною і знаменитою. Починали вони з виробництва мандолін і банджо, і лише в 1928 році була випущена перша гітара. Потім, в 1957 році, компанія була придбана концерном Gibson, їх основним конкурентом. Внаслідок цього Epiphone
Читати далі
Управління світлом
Використання світлових приладів при проведенні різних заходів ставить кілька запитань перед організаторами. Одним з них є питання управління світловим обладнанням, характер якого буде залежати від таких факторів як характер і спрямованість самого заходу і завдань, які в процесі потрібно буде
Читати далі
Все, що потрібно знати про струни для бас-гітар
Граєте на бас-гітарі, і хочете домогтися бездоганного звучання? Доведеться не тільки регулярно налаштовувати інструмент, але і стежити за станом струн. У кожного поважаючого себе музиканта завжди є під рукою 1-2 запасних комплекти. Причому фірмових, а не куплених «за нагодою» де-небудь на ринку або у метро.
Читати далі
Огляд електрогітари Cort X1
Все має свій початок і свій кінець, і думаю, цілком логічно припустити, що перше визначає чи, принаймні, впливає на друге. Це правило діє і в сфері музичного навчання, адже часто ті інструменти, з якими робляться перші кроки в пізнанні музики, грають важливу роль в розвитку таланту, або навпаки приводять
Читати далі
більше статей