пн-пт 10-19 RU | UA (097) 211-97-60, (066) 707-18-90
Сміливо набирайте - безкоштовно, з усіх операторів!
КОРЗИНА
ВАШ КОШИК
Товарів: 0
Сума: 0
Оформити замовлення
Перемога за нами!
Все буде Україна!

In-ear (вушні монітори)

KZ EDX – внутрішньоканальні навушники з динамічним 10-мм випромінювачем, здатним видавати звучання від 10 Гц до 20 кГц.

Ціна:
344 Грн.
Код товару: #36333

KZ EDX PRO MIC– внутрішньоканальні навушники від Knowledge Zenith із якісним динамічним драйвером.

Ціна:
452 Грн.
Код товару: #36332

KZ ZS10 pro це оновлена версія навушників від Knowledge Zenith з чотирма арматурними та одним динамічним драйвером.

Ціна:
779 Грн.
Код товару: #36342

KZ ZST X MIC – гібридні навушники з арматурним та динамічним драйвером виконані в напівпрозорому корпусі анатомічної форми, мають збалансоване звучання завдяки використанню якісних випромінювачів.

Ціна:
846 Грн.
Код товару: #36343

KZ ZSN PRO MIC – гібридні навушники з новим динамічним драйвером 10-мм та арматурним випромінювачем 30095.

Ціна:
913 Грн.
Код товару: #36347

KZ ZVX - Новий флагман вушного моніторингу від компанії Knowledge Zenith KZ ZVX оснащений 10-міліметровим надлінійним динамічним блоком із двома резонаторами.

Ціна:
961 Грн.
Код товару: #36341

KZ ZSN PRO X – гібридні навушники з новим динамічним драйвером 10-мм та арматурним випромінювачем 30095.

Ціна:
1005 Грн.
Код товару: #36344

KZ ZSN PRO X MIC – гібридні навушники з новим динамічним драйвером 10-мм та арматурним випромінювачем 30095.

Ціна:
1071 Грн.
Код товару: #36345

KZ ZEX – перші електростатичні гібридні навушники компанії KZ. Це модель з одним динамічним та одним електретним драйвером.

Ціна:
1077 Грн.
Код товару: #36351

KZ ZEX MIC – перші електростатичні гібридні навушники компанії KZ. Це модель з одним динамічним та одним електретним драйвером.

Ціна:
1142 Грн.
Код товару: #36352

KZ DQ6 – внутрішньоканальні навушники від Knowledge Zenith із трьома динамічними драйверами.

Ціна:
1150 Грн.
Код товару: #36335

KZ DQ6 MIC – внутрішньоканальні навушники від Knowledge Zenith із трьома динамічними драйверами.

Ціна:
1204 Грн.
Код товару: #36336
In-ear (вушні монітори)
In-ear навушники
 
В інтернет-магазині музичних інструментів і обладнання УкрХіт представлений великий вибір In-ear навушників від таких брендів, як Beyerdynamic, AKG, Shure, Sennheiser, M-Audio, Marshall, American Audio і Allen @ Heath. За допомогою нашого каталогу ви легко зможете підібрати In-ear навушники для будь-яких видів звуковідтворювального обладнання. Сфера використання внутріканальних навушників In Ear Monitors або внутрішньовушних моніторів дуже широка. Вони володіють всіма необхідними параметрами для комфортного прослуховування музики при самих різних умовах. Чималу роль в надзвичайній популярності IEMs або In-ear навушники відіграла їх доступна ціна. Цей вид музичного обладнання відноситься до типу вакуумних, надаючи звукову герметизацію і хороший захист від сторонніх шумів при своїх компактних розмірах. На відміну від навушників - вкладишів, які володіють більш плоскою і широкою формою, In-ear навушники найкращим чином герметизують вухо. Можна коротко охарактеризувати переваги даного виду навушників:
  • Компактні розміри;
  • Хороша звукоізоляція;
  • Необхідний частотний діапазон;
  • Низька ціна.
Вакуумні IEMs навушники можуть мати динамічний або арматурний перетворювачі. У динамічних перетворювачів встановлена ​​рухома катушка, у арматурних, відповідно, урівноважений якір. За своїми характеристиками In-ear навушники з динамічним випромінювачем передають краще низькі частоти, але в них звук менш чіткий. Навушники з арматурним перетворювачем, в яких встановлено один якірний випромінювач, мають чітке і акцентоване звучання, але у них обмежений діапазон відтворюваних частот. Для розширення діапазону в In-ear навушниках встановлюють два або три якірних випромінювача, що впливає на ціну пристрою. Внутрішньоканальні навушники випускаються з найрізноманітнішими видами насадок. Найбільш поширені насадки з м'якого полімеру, піни і молду. Однією з особливостей даного виду пристроїв є необхідність зміни насадок з піни та підтримці в чистоті насадок з м'якого полімеру або молду. Використання внутріканальних навушників також визначає обмеження на гучність відтвореного звуку, яку не слід сильно завищувати. Запрошуємо вас купити In-ear навушники з доставкою в нашому інтернет-магазині музичних інструментів і обладнання HitOnline.ua.
Доставка по Україні:

Київ, Київська область, Одеса, Дніпро, Львів, Харків, Донецька область, Херсон, Полтава, Запоріжжя, Закарпаття, Черкаси, Тернопіль, Суми, Миколаїв, Вінниця, Хмельницький, Івано-Франківськ, Чернігів, Житомир, Рівне , Кривий Ріг, Чернівці, Волинь, Кропивницький, Луганська обл. інші міста України.