пн-пт 10-19 RU | UA (097) 211-97-60, (066) 707-18-90
Сміливо набирайте - безкоштовно, з усіх операторів!
КОРЗИНА
ВАШ КОШИК
Товарів: 0
Сума: 0
Оформити замовлення
Перемога за нами!
Все буде Україна!

In-ear (вушні монітори)

MIPRO E-8S - компактні навушники-вкладиші. Навушники забезпечують комфорт при прослуховуванні музики і аудіо завдяки потужним драйверам, зручній конструкції і малій вазі (11 гр.). Драйвера забезпечують насичене звучання басів і всього спектру звукових частот. Навушники внутрішнього типу, незважаючи на свої компактні розміри дозволяють повноцінно насолодитися і відчути енергетику будь-якої музичної композиції. Чутливість - 110 дБ. Навушники MIPRO E-8S сумісними з мобільними пристроями, МР3-плеєрами, iPhone, iPad та ін. Для комутації використовується стандартний стерео міні-джек 1.8 ", довжина кабелю - 1,5 м.

Ціна:
3277 Грн.
Код товару: #32885

Високоякісні вушні монітори з лінійної АЧХ, ретельно відтворюють в широкому діапазоні частот.

Ціна:
3720 Грн.
Код товару: #29514

Hi-Fi гарнітура; бездротові Кільця типу In-Ear з підключенням через Bluetooth

Ціна:
5114 Грн.
Код товару: #25750

Професійні, типу "In-Ear", 20 - 18000 Гц; чутливість: 107 дБ / мВт; імпеданс: 44 Ом. У комплекті з чохлом, переходником на "джек" і силіконовими накладками.

Ціна:
7421 Грн.
Код товару: #18689

міні-навушники з подвійними мікродінаміками TruAcoustic, 109 дБ SPL / мВт, 22 Ом, 20 Гц - 19 кГц, колір прозорий

Ціна:
11124 Грн.
Код товару: #12327

Навушники Audix A10 створені для забезпечення студійної якості звучання для моніторингу живого звуку і критичного прослуховування з винятковою візуалізацією і ізоляцією

Ціна:
12158 Грн.
Код товару: #32294

Навушники A10X створені для максимального занурення в процес прослуховування

Ціна:
12158 Грн.
Код товару: #33867

Монітори вушні, АЧХ - 19Hz-21kHz, балансная арматура, Groove-Tuned Bass Port, 3D-Printed DHT раковина, з чохлом, колір - чорний

Ціна:
12541 Грн.
Код товару: #26520

Монітори вушні, АЧХ - 19Hz-21kHz, балансная арматура, Groove-Tuned Bass Port, 3D-Printed DHT раковина, з чохлом, колір - сірий

Ціна:
12541 Грн.
Код товару: #26521

Shure AONIC 4 SE42HYW + UNI-EFS - перші гібридні внутрішньоканальні навушники Shure з двома драйверами, забезпечують тепле, деталізоване звучання, завдяки поєднанню динамічного і збалансованого арматурного драйверів. Відчуйте комфорт і повне занурення в музику, де б ви не знаходилися.

Ціна:
14700 Грн.
Код товару: #30704

Shure AONIC 5 SE53BARD + UNI-EFS - внутрішньоканальні навушники AONIC 5, створені на основі багаторічного досвіду розробки навушників, відрізняються кристально чистим і об'ємним звучанням з потужним басом, завдяки трьом збалансованим арматурним драйверам з високою роздільною здатністю. Відчуйте комфорт і поринете в звук, налаштований саме для вас за допомогою індивідуально налаштованою частотною характеристикою.

Ціна:
24150 Грн.
Код товару: #30698
In-ear (вушні монітори)
In-ear навушники
 
В інтернет-магазині музичних інструментів і обладнання УкрХіт представлений великий вибір In-ear навушників від таких брендів, як Beyerdynamic, AKG, Shure, Sennheiser, M-Audio, Marshall, American Audio і Allen @ Heath. За допомогою нашого каталогу ви легко зможете підібрати In-ear навушники для будь-яких видів звуковідтворювального обладнання. Сфера використання внутріканальних навушників In Ear Monitors або внутрішньовушних моніторів дуже широка. Вони володіють всіма необхідними параметрами для комфортного прослуховування музики при самих різних умовах. Чималу роль в надзвичайній популярності IEMs або In-ear навушники відіграла їх доступна ціна. Цей вид музичного обладнання відноситься до типу вакуумних, надаючи звукову герметизацію і хороший захист від сторонніх шумів при своїх компактних розмірах. На відміну від навушників - вкладишів, які володіють більш плоскою і широкою формою, In-ear навушники найкращим чином герметизують вухо. Можна коротко охарактеризувати переваги даного виду навушників:
  • Компактні розміри;
  • Хороша звукоізоляція;
  • Необхідний частотний діапазон;
  • Низька ціна.
Вакуумні IEMs навушники можуть мати динамічний або арматурний перетворювачі. У динамічних перетворювачів встановлена ​​рухома катушка, у арматурних, відповідно, урівноважений якір. За своїми характеристиками In-ear навушники з динамічним випромінювачем передають краще низькі частоти, але в них звук менш чіткий. Навушники з арматурним перетворювачем, в яких встановлено один якірний випромінювач, мають чітке і акцентоване звучання, але у них обмежений діапазон відтворюваних частот. Для розширення діапазону в In-ear навушниках встановлюють два або три якірних випромінювача, що впливає на ціну пристрою. Внутрішньоканальні навушники випускаються з найрізноманітнішими видами насадок. Найбільш поширені насадки з м'якого полімеру, піни і молду. Однією з особливостей даного виду пристроїв є необхідність зміни насадок з піни та підтримці в чистоті насадок з м'якого полімеру або молду. Використання внутріканальних навушників також визначає обмеження на гучність відтвореного звуку, яку не слід сильно завищувати. Запрошуємо вас купити In-ear навушники з доставкою в нашому інтернет-магазині музичних інструментів і обладнання HitOnline.ua.
Доставка по Україні:

Київ, Київська область, Одеса, Дніпро, Львів, Харків, Донецька область, Херсон, Полтава, Запоріжжя, Закарпаття, Черкаси, Тернопіль, Суми, Миколаїв, Вінниця, Хмельницький, Івано-Франківськ, Чернігів, Житомир, Рівне , Кривий Ріг, Чернівці, Волинь, Кропивницький, Луганська обл. інші міста України.