пн-пт 10-19 RU | UA (098) 66-102-42, (095) 456-81-23
Сміливо набирайте - безкоштовно, з усіх операторів!
КОРЗИНА
ВАШ КОШИК
Товарів: 0
Сума: 0
Оформити замовлення
Сьогодні - найкращий час творити і втілювати мрії! Ми працюємо для Вас.

In-ear (вушні монітори)

Takstar WPM-200 In Ear - компактна система для персонального моніторингу. Використовується для заміни сценічного монітора на персональний моніторинг. Система складається зі стаціонарного радіо передавача і натільної портативного радіо-приймача. Передавач може бути оснащений декількома приймача. Вимикач живлення і регулювання гучності на приймачі. Частота може бути скоригована, для уникнення перешкод.

Ціна:
2145 Грн.
Код товару: #23874

Високоякісні вушні монітори з лінійної АЧХ, ретельно відтворюють в широкому діапазоні частот.

Ціна:
3592 Грн.
2721 Грн.
Код товару: #29514

Професійні, типу "In-Ear", 20 - 20000 Гц; чутливість: 107 дБ / мВт; імпеданс: 12 Ом. У комплекті з чохлом, переходником на "джек" і силіконовими накладками.

Ціна:
3227 Грн.
Код товару: #18688

Hi-Fi гарнітура; бездротові Кільця типу In-Ear з підключенням через Bluetooth

Ціна:
4201 Грн.
Код товару: #25750

Професійні, типу "In-Ear", 20 - 18000 Гц; чутливість: 107 дБ / мВт; імпеданс: 44 Ом. У комплекті з чохлом, переходником на "джек" і силіконовими накладками.

Ціна:
6483 Грн.
Код товару: #18689

Професійні вушні монітори In-Ear, подвійний гібридний драйвер, частотний діапазон 20-20000Гц, чутливість 94дБ, опір 32Ом, коннектор MMCX, адаптер 1/8 "-1/4", три типи насадок в трьох розмірах, кейс в комплекті, колір чорний .

Ціна:
7399 Грн.
Код товару: #24814

Тип навушників: Вкладиші Інтерфейс проводового підключення: 1 x mini-jack (роз'єм 3.5 мм) Діапазон частот навушників: 10 - 40000 Гц Довжина шнура: 1.3 м Вага: 22 г

Ціна:
7636 Грн.
Код товару: #22488

Монітори вушні, АЧХ - 19Hz-21kHz, балансная арматура, Groove-Tuned Bass Port, 3D-Printed DHT раковина, з чохлом, колір - чорний

Ціна:
9043 Грн.
Код товару: #26520

Монітори вушні, АЧХ - 19Hz-21kHz, балансная арматура, Groove-Tuned Bass Port, 3D-Printed DHT раковина, з чохлом, колір - сірий

Ціна:
9043 Грн.
Код товару: #26521

Навушники Audix A10 створені для забезпечення студійної якості звучання для моніторингу живого звуку і критичного прослуховування з винятковою візуалізацією і ізоляцією

Ціна:
9201 Грн.
Код товару: #32294
In-ear (вушні монітори)
In-ear навушники
 
В інтернет-магазині музичних інструментів і обладнання УкрХіт представлений великий вибір In-ear навушників від таких брендів, як Beyerdynamic, AKG, Shure, Sennheiser, M-Audio, Marshall, American Audio і Allen @ Heath. За допомогою нашого каталогу ви легко зможете підібрати In-ear навушники для будь-яких видів звуковідтворювального обладнання. Сфера використання внутріканальних навушників In Ear Monitors або внутрішньовушних моніторів дуже широка. Вони володіють всіма необхідними параметрами для комфортного прослуховування музики при самих різних умовах. Чималу роль в надзвичайній популярності IEMs або In-ear навушники відіграла їх доступна ціна. Цей вид музичного обладнання відноситься до типу вакуумних, надаючи звукову герметизацію і хороший захист від сторонніх шумів при своїх компактних розмірах. На відміну від навушників - вкладишів, які володіють більш плоскою і широкою формою, In-ear навушники найкращим чином герметизують вухо. Можна коротко охарактеризувати переваги даного виду навушників:
  • Компактні розміри;
  • Хороша звукоізоляція;
  • Необхідний частотний діапазон;
  • Низька ціна.
Вакуумні IEMs навушники можуть мати динамічний або арматурний перетворювачі. У динамічних перетворювачів встановлена ​​рухома катушка, у арматурних, відповідно, урівноважений якір. За своїми характеристиками In-ear навушники з динамічним випромінювачем передають краще низькі частоти, але в них звук менш чіткий. Навушники з арматурним перетворювачем, в яких встановлено один якірний випромінювач, мають чітке і акцентоване звучання, але у них обмежений діапазон відтворюваних частот. Для розширення діапазону в In-ear навушниках встановлюють два або три якірних випромінювача, що впливає на ціну пристрою. Внутрішньоканальні навушники випускаються з найрізноманітнішими видами насадок. Найбільш поширені насадки з м'якого полімеру, піни і молду. Однією з особливостей даного виду пристроїв є необхідність зміни насадок з піни та підтримці в чистоті насадок з м'якого полімеру або молду. Використання внутріканальних навушників також визначає обмеження на гучність відтвореного звуку, яку не слід сильно завищувати. Запрошуємо вас купити In-ear навушники з доставкою в нашому інтернет-магазині музичних інструментів і обладнання HitOnline.ua.
Доставка по Україні:

Київ, Київська область, Одеса, Дніпро, Львів, Харків, Донецька область, Херсон, Полтава, Запоріжжя, Закарпаття, Черкаси, Тернопіль, Суми, Миколаїв, Вінниця, Хмельницький, Івано-Франківськ, Чернігів, Житомир, Рівне , Кривий Ріг, Чернівці, Волинь, Кропивницький, Луганська обл. інші міста України.