пн-пт 10-19 RU | UA (097) 211-97-60, (066) 707-18-90
Сміливо набирайте - безкоштовно, з усіх операторів!
КОРЗИНА
ВАШ КОШИК
Товарів: 0
Сума: 0
Оформити замовлення
Перемога за нами!
Все буде Україна!
Вибрати параметри
Ціна
Бренди
Віолончель/Електровіолончель
Розмір

Віолончелі

Ціна:
16586 Грн.
14927 Грн.
Код товару: #21831

Віолончель Saga Cervini HC-100 1/4 Віолончель Saga Cervini HC-100 (1/4) - відмінний музичний інструмент для студентів і початківців музикантів. Благодарая своєю доступною ціною, користується величезним попитом.

Ціна:
16764 Грн.
Код товару: #27741

віолончель 1/2, серія Student I, цільне дерево, в комплекті смичок і чохол

Ціна:
17709 Грн.
Код товару: #11869
Ціна:
19685 Грн.
17717 Грн.
Код товару: #21830

Віолончель Saga Cervini (4/4) HC-100 - відмінний музичний інструмент для студентів і початківців музикантів. Благодарая своєю доступною ціною, користується величезним попитом.

Ціна:
18460 Грн.
Код товару: #27740
Ціна:
21442 Грн.
19298 Грн.
Код товару: #21832
Ціна:
21442 Грн.
19298 Грн.
Код товару: #24610

віолончель 4/4, серія Student I, цільне дерево, в комплекті смичок і чохол

Ціна:
20739 Грн.
Код товару: #11867

віолончель 3/4, серія Student I, цільне дерево, в комплекті смичок і чохол

Ціна:
20739 Грн.
Код товару: #11868

Віолончельний комплект для початківців. Розмір віолончелі 1/4 , а у комплекті вишуканий чохол та якісний смичок з натурального кінського волоса. Інструмент доведений та зібраний в Німеччині

Ціна:
22145 Грн.
Код товару: #24192

1/8, золотисто-коричнева, клеєні верхня і нижня деки з чохлом.

Ціна:
22800 Грн.
Код товару: #20455

Віолончель Strunal 40/1D 3/4 — це учнівська модель класичної конструкції, яка має м’яке матове звучання та широкий динамічний діапазон. Вона виготовлена з ретельно відібраних ялини і клена, у поєднанні яких народжується насичене і резонансне звучання, що точно відтворює кожну ноту. Завдяки своїм чудовим можливостям цей інструмент допоможе юному музикантові вдосконалювати майстерність інтонування та опановувати усіма іншими технічними навиками гри. Спеціальне лакове покриття підкреслює фактуру деревини, захищає її і додає золотисто-коричневого відтінку.

Ціна:
23520 Грн.
Код товару: #34240
Віолончелі

Кожен музичний інструмент має певний, властивий тільки йому звук. Це саме можна сказати і до технічних характеристик. Якщо розкласти все струнні інструменти по поличках, то найшляхетніших по праву буде вважатися віолончель. Так само як і альт, вона років на 100 старше, ніж скрипка. Спочатку її використовували для бас-підтримки високих по тесситуре інструментів. З її допомогою акомпанували співу. Раніше віолончель не мала певних розмірних параметрів, кількості струн, єдиного варіанти настройки і наявності конструктивних елементів.
Якщо говорити про її сучасному вигляді, то він виробився у італійських скрипкових майстрів в період з XVII до XVIII століття, а остаточно твердження інструмент отримав в XIX столітті. Репертуар віолончелі починав формуватися з кінця XVII століття, а вже в наступному столітті вона повністю замінила інструменти з сімейства віола. Після початку свого поширення, стали з'являтися нові твори і більш досконалі інструменти. Також віолончель займає важливе місце в симфонічному та камерному оркестрі, остаточно склад якого був сформований в середині XVIII століття.

Щось особливе

Віолончель - це інструмент з струнного сімейства, яке налічує чотири представники і багато в чому схожа на своїх родичів з притаманними тільки їй особливостями. Незважаючи на базові принципи звуковидобування, нарівні з контрабасом віолончель характеризується певною технікою гри. На цей фактор впливає розмір і вертикальне положення інструменту. Віолончельна техніка дуже складна для освоєння, адже широкий діапазон потребує певних прийомах гри в залежності від регістру. Як результат всіх складнощів - широка темброва палітра, яку здатні отримати тільки професіонали.
На щастя, розвиток техніки не стоїть на місці. Трохи більше 100 років тому у інструменту не було шпиля і музикант повинен був утримувати віолончель, затиснувши її між ніг. У такі моменти було важко думати про техніку гри, адже головне, щоб інструмент не впав під час виконання.
Якщо брати конструктивні особливості, то вони досить стандартні і схожі з іншими представниками сімейства. Різниця лише можна побачити в тоні лаку, породі деревини і скупому декорі.
Віолончель є рівнозначним сольним і ансамблевих інструментом. Вона незамінна в камерних оркестрі і ансамблі.

Віолончельний світ

Вирішивши придбати цей музичний інструмент, неодмінно зверніться в інтернет-магазин Hitonline. Він створений професіоналами своєї справи, які нададуть необхідну допомогу в підборі віолончелі або будь-якого іншого музичного інструменту. Для вашої зручності на сайті є фільтр, який підбере інструмент згідно з обраними критеріями.

Доставка по Україні:

Київ, Київська область, Одеса, Дніпро, Львів, Харків, Донецька область, Херсон, Полтава, Запоріжжя, Закарпаття, Черкаси, Тернопіль, Суми, Миколаїв, Вінниця, Хмельницький, Івано-Франківськ, Чернігів, Житомир, Рівне , Кривий Ріг, Чернівці, Волинь, Кропивницький, Луганська обл. інші міста України.