пн-пт 10-19 RU | UA (097) 211-97-60, (066) 707-18-90
Сміливо набирайте - безкоштовно, з усіх операторів!
КОРЗИНА
ВАШ КОШИК
Товарів: 0
Сума: 0
Оформити замовлення
Перемога за нами!
Все буде Україна!

Головні мікрофони, гарнітури

Нова гарнітура високої якості! Гарнітура тілесного кольору для радіосистем. Роз'єм Mini-Jack з закруткою

Ціна:
600 Грн.
Код товару: #27393
Головні мікрофони, гарнітури
Головні мікрофони, гарнітури
 
У спеціалізованому музичному інтернет-магазині УкрХіт представлений великий вибір головних мікрофонів і гарнітур від Sennheiser, Beyerdynamic, Shure, Audio-Technica, AKG та інших брендів. За допомогою нашого каталогу ви зможете якісно підібрати головні мікрофони та навушники для вокалу, бездротові і інші моделі. Завдяки такому виду пристроїв, як головний мікрофон, забезпечується зручна робота в безлічі видів діяльності людини. Дане обладнання надає незамінну послугу, звільняючи руки операторів колл-центрів, артистів, співаків, спортивних коментаторів, ведучих, вчителів, диспетчерів та працівників інших спеціальностей. Воно дозволяє забезпечувати передачу голосу в режимі реального часу для подальшого звукопідсилення, обробки і трансляції. Серед переваг головних мікрофонів і гарнітур потрібно виділити:
  • Надання свободи дій;
  • Компактність і легкість;
  • Фіксовану відстань;
  • Унікальність конструкції;
  • Швидке закріплення на голові;
  • Якісна дротова або бездротова передача;
  • Моделі з різними діаграмами спрямованості;
  • Натуральна АЧ характеристика.
Сучасні технології дозволили зробити головні мікрофони та навушники практично непомітними, при цьому зберігши необхідні характеристики і запас міцності. В даний час випускаються провідні та безпровідні модифікації головних мікрофонів. Провідні використовуються в статичних умовах, наприклад, в кабінах коментаторів або операторів, на радіостанціях, в диспетчерських, а також для спілкування по Скайп. Бездротові головні мікрофони надають не тільки свободу рук, але ще і свободу дій для співаків, акторів, ведучих, музикантів і так далі. Використовувати даний вид пристроїв можна як в приміщеннях, так і на відкритих майданчиках. Запрошуємо вас купити головні мікрофони та навушники з доставкою в інтернет-магазині музичного обладнання та інструментів HitOnline.ua.
Доставка по Україні:

Київ, Київська область, Одеса, Дніпро, Львів, Харків, Донецька область, Херсон, Полтава, Запоріжжя, Закарпаття, Черкаси, Тернопіль, Суми, Миколаїв, Вінниця, Хмельницький, Івано-Франківськ, Чернігів, Житомир, Рівне , Кривий Ріг, Чернівці, Волинь, Кропивницький, Луганська обл. інші міста України.