пн-пт 10-19 RU | UA (097) 211-97-60, (066) 707-18-90
Сміливо набирайте - безкоштовно, з усіх операторів!
КОРЗИНА
ВАШ КОШИК
Товарів: 0
Сума: 0
Оформити замовлення
Перемога за нами!
Все буде Україна!
Вибрати параметри
Ціна
Бренди
Кількість педалей

Барабанні педалі

Pearl P-830 - Одиночна педаль Demonator для бас барабана, одиночний ланцюговий привід, футборд Demon Drive, без платформи, регулювання кута калатала щодо пластика бочки, 2-х стороння калатало.

Ціна:
3469 Грн.
Код товару: #29253

подвійна педаль для бас барабана, подвійний ланцюг, двостороннє калатало, чохол в комплекті

Ціна:
5509 Грн.
Код товару: #7864

Педаль для бас-барабана серії Iron Cobra, ексцентрик Power Glide, пружинний механізм Cobra Coil, Speedo-Ring, підшипники Oiles, калатала Power-Strike, кріплення калатала Vari-Pitch, затиск Para-Clamp II, кріплення пружини Quick-Hook, в комплекті кей TAMA HP900PN є педаль для бас-барабана з ланцюговим приводом.

Ціна:
7083 Грн.
Код товару: #27159

Педаль для бас-барабана серії Speed Cobra, одиночна, колір срібний.

Ціна:
7566 Грн.
Код товару: #27162

Завдяки інноваційній технології від Roland, KT-10 забезпечує натуральні відчуття при грі і не виробляє багато шуму. Комбінована конструкція забезпечує швидкий відгук точь-в-точь як при грі на стандартній педалі з бас-бочкою. Також звук і вібрації від ударів по KT-10 значно менше, ніж від звичайного педа. Завдяки малим розмірам, KT-10 можна ставити поруч з педалями акустичної установки. Крім цього, за допомогою неї можна розширити можливості модулів серії SPD і HPD. Природні відчуття при грі, низький рівень шуму і малий розмір роблять роботу з установками V-Drums набагато зручніше.

Ціна:
9581 Грн.
Код товару: #26792

Педаль для бас-барабана, подвійна.

Ціна:
11360 Грн.
Код товару: #31521

одиночна педаль для бас-барабану, жорсткий привід (типу Direct Drive), в кейсі

Ціна:
13873 Грн.
Код товару: #5552

Педаль для бас-барабана, подвійна.

Ціна:
15146 Грн.
Код товару: #31522

Барабанна педаль

Ціна:
16117 Грн.
Код товару: #30249

Педаль для бас-барабана, одиночна Педалі 9000 серії пропонують барабанщикам неперевершену комбінацію швидкості, контролю та енергії. З моменту своєї появи педалі 9000 серії своїми новаторськими рішеннями, такими як Floating Rotor і Infinitely Adjustable Cam, своєю універсальність і зручністю дозволили барабанщикам вийти на новий рівень гри.

Ціна:
16335 Грн.
Код товару: #31526
Барабанні педалі
В інтернет-магазині Hitonline Ви можете вигідно купити барабанні педалі від таких виробників, як DB PercussionMaxtonePearl і Tama. За своїм виглядом педалі для барабанної установки підрозділяють на одиночні і кардан, який дозволяє грати двома ногами. Конструкція барабанних педалей включає такі основні елементи: футборд, пружину і калатало. Використовувані металістами платформи мають назву лонг-борд, що закріплюються в початок барабанної педалі. Для розвороту калатала, здійснюючої удар по барабану, використовується жорстке зчеплення (direct drive), а також ланцюгова передача або ремінь. Вважається, що у педалей з директ драйвом немає ефекту запізнювання, тому їх застосовують при грі дез-металу або блек-металу. Також барабанні педалі подраздёляются на легкі і важкі.
 
Вважається, що досвідчений барабанщик повинен уміти грати на різних типах барабанних педалей, щоб зуміти адаптуватися до концертної гри, коли йому доводиться грати не на своїх педалях. Для навчання дуже добре підійдуть легкі педалі, незалежно від бюджетного або «крутого» їх виконання. Зокрема при покупці бюджетних барабанних педалей потрібно буде просто уважно до них ставитися: щотижня робити змащування маслом з'єднань, протирати від пилу, що скопився, підтягувати болти. Для навчання цього цілком вистачить, а далі вже можна купити барабанні педалі, які підійдуть для вашої гри щонайкраще.
Доставка по Україні:

Київ, Київська область, Одеса, Дніпро, Львів, Харків, Донецька область, Херсон, Полтава, Запоріжжя, Закарпаття, Черкаси, Тернопіль, Суми, Миколаїв, Вінниця, Хмельницький, Івано-Франківськ, Чернігів, Житомир, Рівне , Кривий Ріг, Чернівці, Волинь, Кропивницький, Луганська обл. інші міста України.