пн-пт 10-19 RU | UA (097) 211-97-60, (066) 707-18-90
Сміливо набирайте - безкоштовно, з усіх операторів!
КОРЗИНА
ВАШ КОШИК
Товарів: 0
Сума: 0
Оформити замовлення
Перемога за нами!
Все буде Україна!
Вибрати параметри
Ціна
Бренди
Кількість педалей

Барабанні педалі

Ідеальне доповнення до будь-якої ударної установки - електронної або акустичної!

Ціна:
2159 Грн.
Код товару: #33528

Одиночна педаль. Подвійний ланцюговий привід, двостороння калатало, незалежне регулювання кут положення калатала.

Ціна:
3605 Грн.
Код товару: #26642

Pearl P-830 - Одиночна педаль Demonator для бас барабана, одиночний ланцюговий привід, футборд Demon Drive, без платформи, регулювання кута калатала щодо пластика бочки, 2-х стороння калатало.

Ціна:
5149 Грн.
Код товару: #29253

Одиночна педаль Demonator.

Ціна:
5617 Грн.
Код товару: #26641

Одиночна педаль для великого барабана Iron Cobra, ексцентрик з двома типами приводу Power і Roller Glide, привід на двох ланцюгах, Speedo-Ring, Para-Clamp, регулювання натягу пружин, настройка кута удару калатала, двостороння калатало

Ціна:
6001 Грн.
Код товару: #27157

Заняття на ударних будинку можуть стати справжнім кошмаром. Традиційні акустичні установки не практичні і не дозволять вам займатися пізно вночі, в той час як багато електронні педи досить гучні (навіть з навушниками), просто від самого удару педалі в процесі гри. Новий контролер hi-hat Roland FD-9 представляє собою ідеальне рішення в даній ситуації. Створений спеціально для безшумних занять, запатентований механізм link дозволяє знижувати шум від роботи педалі вдвічі.

Ціна:
9626 Грн.
Код товару: #25865

Педаль для бас-барабана серії Iron Cobra, ексцентрик Power Glide, пружинний механізм Cobra Coil, Speedo-Ring, підшипники Oiles, калатала Power-Strike, кріплення калатала Vari-Pitch, затиск Para-Clamp II, кріплення пружини Quick-Hook, в комплекті кей TAMA HP900PN є педаль для бас-барабана з ланцюговим приводом.

Ціна:
11201 Грн.
Код товару: #27159

Педаль для бас-барабана, подвійна.

Ціна:
14767 Грн.
Код товару: #31521

Педаль для бас-барабана, подвійна.

Ціна:
19690 Грн.
Код товару: #31522
Барабанні педалі
В інтернет-магазині Hitonline Ви можете вигідно купити барабанні педалі від таких виробників, як DB PercussionMaxtonePearl і Tama. За своїм виглядом педалі для барабанної установки підрозділяють на одиночні і кардан, який дозволяє грати двома ногами. Конструкція барабанних педалей включає такі основні елементи: футборд, пружину і калатало. Використовувані металістами платформи мають назву лонг-борд, що закріплюються в початок барабанної педалі. Для розвороту калатала, здійснюючої удар по барабану, використовується жорстке зчеплення (direct drive), а також ланцюгова передача або ремінь. Вважається, що у педалей з директ драйвом немає ефекту запізнювання, тому їх застосовують при грі дез-металу або блек-металу. Також барабанні педалі подраздёляются на легкі і важкі.
 
Вважається, що досвідчений барабанщик повинен уміти грати на різних типах барабанних педалей, щоб зуміти адаптуватися до концертної гри, коли йому доводиться грати не на своїх педалях. Для навчання дуже добре підійдуть легкі педалі, незалежно від бюджетного або «крутого» їх виконання. Зокрема при покупці бюджетних барабанних педалей потрібно буде просто уважно до них ставитися: щотижня робити змащування маслом з'єднань, протирати від пилу, що скопився, підтягувати болти. Для навчання цього цілком вистачить, а далі вже можна купити барабанні педалі, які підійдуть для вашої гри щонайкраще.
Доставка по Україні:

Київ, Київська область, Одеса, Дніпро, Львів, Харків, Донецька область, Херсон, Полтава, Запоріжжя, Закарпаття, Черкаси, Тернопіль, Суми, Миколаїв, Вінниця, Хмельницький, Івано-Франківськ, Чернігів, Житомир, Рівне , Кривий Ріг, Чернівці, Волинь, Кропивницький, Луганська обл. інші міста України.