пн-пт 10-19 RU | UA (097) 211-97-60, (066) 707-18-90
Сміливо набирайте - безкоштовно, з усіх операторів!
КОРЗИНА
ВАШ КОШИК
Товарів: 0
Сума: 0
Оформити замовлення
Перемога за нами!
Все буде Україна!
Спецпропозиції
Хіти продажів
статті
Огляд ударної електронної установки Carlsbro CSD 130
Вважаєте, що репетирувати на барабанах означає створювати багато шуму, доставляючи незручності своїм домашнім і сусідам? Наш інтернет-магазин рекомендує уважно вивчити характеристики електронних барабанів CSD 130 від відомого англійського бренду Carlsbro.
Читати далі
Огляд студійних моніторів
Запис і обробка звукового матеріалу передбачає багато відповідальних моментів. Одним з таких моментів є акустичний контроль, який дозволяє отримати достовірну інформацію про те, записано на фонограмі, який частотний і динамічний склад звукового сигналу, яке його темброве забарвлення. Саме з цієї причини до акустичної апаратури, що використовується для цілей акустичного контролю, виставляються жорсткі вимоги. Ідеальний випадок передбачає, що електричний сигнал,який надходить на вхід до такої апаратури буде в точності повторюватися акустичним сигналом, який виробляється динаміком.
Читати далі
Як вибрати гітару
Як вибрати акустичну гітару? Отже, Ви вирішили купити акустичну гітару. Як вибрати серед величезного розмаїття моделей і виробників? Яка гітара потрібна саме Вам? Нижче ми відповідаємо на найбільш поширені запитання, щоб зробити процес вибору легким і приємним. Які бувають акустичні гітари?
Читати далі
Педаль ефектів Marshall VT-1 Vibratrem
Педаль VT-1 Vibratrem відноситься до серії підлогових ефектів фірми Marshall. Пристрій покликаний виробляти ефекти тремоло і вібрато. У 60-і роки в Британських підсилювачах був старовинний ефект Vibratrem, що видає звук від гуркоту тремоло до психоделічного квазі-вібрато. Пасивний обхід залишає недоторканим звук гітари, якщо ефект вимкнений.
Читати далі
більше статей