пн-пт 10-19 RU | UA (098) 66-102-42, (095) 456-81-23
Сміливо набирайте - безкоштовно, з усіх операторів!
КОРЗИНА
ВАШ КОШИК
Товарів: 0
Сума: 0
Оформити замовлення
Сьогодні - найкращий час творити і втілювати мрії! Ми працюємо для Вас.
Спецпропозиції
Хіти продажів
статті
Гітари відомих рок-музикантів
Кожен рок-музикант вибирає для себе одну або кілька гітар, з якими він підіймається на музичний Олімп. Хочете дізнатися що це за моделі? Тоді швидше читайте нашу статтю.
Читати далі
Використання еквалайзера
Застосування еквалайзера є доречним у багатьох випадках. Навіть більше: неможливо налаштувати звук не використовуючи цей прилад. Наприклад, трапляється, що робочі частоти декількох музичних інструментів збігаються. Тоді при їх одночасному звучанні якість звуку дуже знижується. Ось саме в такому випадку настає через
Читати далі
Вибір ударних установок
Існує величезна кількість різних ударних установок, але всіх їх можна розділити на два основних типи: акустичні і електронні. Давайте уважно розглянемо кожен з цих двох видів. Акустичні ударні установки. Ці установки в своєму складі мають акустичні барабани і металеві тарілки.
Читати далі
Як обрати синтезатор
Які бувають синтезатори? Який краще підійде для початківця? Серед різноманіття моделей синтезаторів існує кілька типів, що розрізняються за призначенням і вартістю. Синтезатори початкового рівня - інструменти, які призначені для навчання або розваги, але не підходять для професійних цілей.
Читати далі
більше статей