пн-пт 10-19 RU | UA (097) 211-97-60, (066) 707-18-90
Сміливо набирайте - безкоштовно, з усіх операторів!
КОРЗИНА
ВАШ КОШИК
Товарів: 0
Сума: 0
Оформити замовлення
Перемога за нами!
Все буде Україна!
Вибрати параметри
Ціна
Бренди

Гітарні підсилювачі для навушників

Найбільш доступним і простим способом насолодитися бездоганним звуком в навушниках є застосування моделюючого підсилювача, який називається Nux GP-1. Такий компактний прилад зробив справжню революцію в світі сучасного гітарного обладнання. Багато гастролюють музиканти встигли оцінити по достоїнству переваги моделі з класичним британським distortion-ефектом. Наявність AUX-роз'єму дозволяє здійснити підключення CD або MP3 плеєра.

Ціна:
599 Грн.
Код товару: #35925

Joyo JA-03 Metal – кишеньковий міні-підсилювач для електрогітари. Працює від 2х ААА батарейок. Має вихід для навушників та можливість під’єднання зовнішнього аудіо.

Ціна:
624 Грн.
Код товару: #35423

Joyo JA-03 Lead – кишеньковий міні-підсилювач для електрогітари. Працює від 2х ААА батарейок. Має вихід для навушників та можливість під’єднання зовнішнього аудіо.

Ціна:
624 Грн.
Код товару: #35424

Joyo JA-03 English Channel – кишеньковий міні-підсилювач для електрогітари. Працює від 2х ААА батарейок. Має вихід для навушників та можливість під’єднання зовнішнього аудіо.

Ціна:
624 Грн.
Код товару: #35425

Займайтесь будь-де і будь-коли з міні-підсилювачем для електрогітари та бас-гітари Joyo i-Plug. Цей девайс стане чудовою знахідкою для кожного гітариста, адже дозволяє працювати у програмному забезпечені AmpliTube для Windows, iOS та Android, а також має власний вбудований преамп з ефектом Overdrive.

Ціна:
936 Грн.
Код товару: #35463

Xvive GA3 - легкий і компактний підсилювач для навушників, який підключається до електрогітари, він дозволяє удосконалювати свої навички гри, не турбуючи тих, хто поруч з вами.

Ціна:
1102 Грн.
Код товару: #32641

Xvive GA1 - легкий і компактний підсилювач для навушників, який підключається до електроакустичної або електрогітари і дозволяє вам вдосконалювати свої навички гри, не турбуючи ваше оточення.

Ціна:
1102 Грн.
Код товару: #32642

Xvive GA4 - легкий і компактний підсилювач для навушників, який підключається до електрогітари, дозволяючи удосконалювати свої навички гри, не турбуючи оточуючих.

Ціна:
1102 Грн.
Код товару: #32643

гітарний підсилювач для навушників, імітація каналу Top Boost класичного підсилювача VOX AC30, регулювання Volume, Tone, Gain, вхід AUX, час роботи до 15 годин

Ціна:
2401 Грн.
2001 Грн.
Код товару: #1576

Гітарний підсилювач для навушників, блюзовий тон відомого підсилювача, повністю аналогова схема, до 17ч роботи від двох ААА бат

Ціна:
2401 Грн.
2001 Грн.
Код товару: #22796

Гітарний підсилювач для навушників, чистий канал відомого підсилювача, повністю аналогова схема, до 17ч роботи від двох ААА бат

Ціна:
2401 Грн.
2001 Грн.
Код товару: #22797

Гітарний підсилювач для навушників, хайгейн звук відомого підсилювача, повністю аналогова схема, до 17ч роботи від двох ААА бат

Ціна:
2401 Грн.
2001 Грн.
Код товару: #22798
Гітарні підсилювачі для навушників

Гітарні підсилювачі для навушників

Перевага використання гітарного підсилювача для навушників в тому, що, легко підключивши його до інструменту і одягнувши навушники, Ви можете займатися або просто насолоджуватися серйозним звучанням в будь-якому місці і в будь-який час доби. Якщо Ви вирішили купити гітарний підсилювач для навушників, інтернет-магазин Hitonline представляє цікавий вибір моделей від компанії Vox.

Представлені міні-підсилювачі імітують звучання популярних і улюблених багатьма гітаристами комбопідсилювачів компаній. Так, модель Vox amPlug AC30 пропонує класичне звучання каналу Top Boost в підсилювачі VOX AC30. А Vox amPlug Classic Rock здатний точно передати відтінки звучання 100-ватної гітарної «голови», що має високий коефіцієнт підсилення. Тим же, хто віддає перевагу вибуховий звук американського підсилювача, напевно, припаде до смаку модель Vox amPlug Metal. Кожен з названих вище типів підсилювачів для навушників може перебувати в активному стані близько 15 годин, працюючи на парі батарейок типу ААА. Завдяки спеціальним роз'ємів до моделей можна підключати CD або МP3.

Інтернет-магазин Hitonline пропонує професійну консультацію у підборі необхідного обладнання за зручною ціною і з швидкою доставкою по всій Україні.

Доставка по Україні:

Київ, Київська область, Одеса, Дніпро, Львів, Харків, Донецька область, Херсон, Полтава, Запоріжжя, Закарпаття, Черкаси, Тернопіль, Суми, Миколаїв, Вінниця, Хмельницький, Івано-Франківськ, Чернігів, Житомир, Рівне , Кривий Ріг, Чернівці, Волинь, Кропивницький, Луганська обл. інші міста України.