пн-пт 10-19 RU | UA (098) 66-102-42, (095) 456-81-23
Сміливо набирайте - безкоштовно, з усіх операторів!
КОРЗИНА
ВАШ КОШИК
Товарів: 0
Сума: 0
Оформити замовлення
Сьогодні - найкращий час творити і втілювати мрії! Ми працюємо для Вас.
Вибрати параметри
Ціна
Бренди

Гітарні підсилювачі для навушників

Xvive GA3 - легкий і компактний підсилювач для навушників, який підключається до електрогітари, він дозволяє удосконалювати свої навички гри, не турбуючи тих, хто поруч з вами.

Ціна:
624 Грн.
Код товару: #32641

Xvive GA1 - легкий і компактний підсилювач для навушників, який підключається до електроакустичної або електрогітари і дозволяє вам вдосконалювати свої навички гри, не турбуючи ваше оточення.

Ціна:
624 Грн.
Код товару: #32642

Xvive GA4 - легкий і компактний підсилювач для навушників, який підключається до електрогітари, дозволяючи удосконалювати свої навички гри, не турбуючи оточуючих.

Ціна:
624 Грн.
Код товару: #32643

Підсилювач для навушників

Ціна:
1188 Грн.
Код товару: #32849

Гітарний підсилювач для навушників, чистий канал відомого підсилювача, повністю аналогова схема, до 17ч роботи від двох ААА бат

Ціна:
1294 Грн.
Код товару: #22797

Гітарний підсилювач для навушників, імітація звучання 100-ватної гітарної «голови» британського виробництва, повністю аналогова схема, 3 режими роботи, ефекти Chorus x 3, Delay x 3, Reverb x 3, вхід AUX, час роботи до 17 годин від двох ААА батарей

Ціна:
1294 Грн.
Код товару: #22800

RME ADI-2 DAC FS - ідеальне звучання гарантоване досвідом

Ціна:
38450 Грн.
Код товару: #32732

ADI-2 Pro FS R BE - це оновлена версія ADI-2 Pro FS BE. Пристрій поєднує в собі цифровий конвертер, USB-аудіоінтерфейс і підсилювач для навушників Hi-End класу.

Ціна:
57960 Грн.
Код товару: #32735

Гітарний підсилювач для навушників, хайгейн звук відомого підсилювача, повністю аналогова схема, до 17ч роботи від двох ААА бат

Ціна:
1215 Грн.
Код товару: #22798

Бас-гітарний підсилювач для навушників, повний спектр басових звуків, 9 ритмічних патернів, повністю аналогова схема, вхід AUX, до 17 годин роботи від 2-х ААА батарейок.

Ціна:
1415 Грн.
Код товару: #29870
Гітарні підсилювачі для навушників

Гітарні підсилювачі для навушників

Перевага використання гітарного підсилювача для навушників в тому, що, легко підключивши його до інструменту і одягнувши навушники, Ви можете займатися або просто насолоджуватися серйозним звучанням в будь-якому місці і в будь-який час доби. Якщо Ви вирішили купити гітарний підсилювач для навушників, інтернет-магазин Hitonline представляє цікавий вибір моделей від компанії Vox.

Представлені міні-підсилювачі імітують звучання популярних і улюблених багатьма гітаристами комбопідсилювачів компаній. Так, модель Vox amPlug AC30 пропонує класичне звучання каналу Top Boost в підсилювачі VOX AC30. А Vox amPlug Classic Rock здатний точно передати відтінки звучання 100-ватної гітарної «голови», що має високий коефіцієнт підсилення. Тим же, хто віддає перевагу вибуховий звук американського підсилювача, напевно, припаде до смаку модель Vox amPlug Metal. Кожен з названих вище типів підсилювачів для навушників може перебувати в активному стані близько 15 годин, працюючи на парі батарейок типу ААА. Завдяки спеціальним роз'ємів до моделей можна підключати CD або МP3.

Інтернет-магазин Hitonline пропонує професійну консультацію у підборі необхідного обладнання за зручною ціною і з швидкою доставкою по всій Україні.

Доставка по Україні:

Київ, Київська область, Одеса, Дніпро, Львів, Харків, Донецька область, Херсон, Полтава, Запоріжжя, Закарпаття, Черкаси, Тернопіль, Суми, Миколаїв, Вінниця, Хмельницький, Івано-Франківськ, Чернігів, Житомир, Рівне , Кривий Ріг, Чернівці, Волинь, Кропивницький, Луганська обл. інші міста України.