пн-пт 10-19 RU | UA (098) 66-102-42, (095) 456-81-23
Сміливо набирайте - безкоштовно, з усіх операторів!
КОРЗИНА
ВАШ КОШИК
Товарів: 0
Сума: 0
Оформити замовлення
Сьогодні - найкращий час творити і втілювати мрії! Ми працюємо для Вас.
Спецпропозиції
статті
Огляд барабанних установок для початківців
Ця стаття написана для тих, хто тільки недавно вирішив зв'язати себе з музикою, зокрема з барабанами. У ній автор спробує допомогти молодому барабанщикові вибрати недорогу ударну установку, тобто інструмент початкового рівня відомих брендів.
Читати далі
Баритон-гітара
Баритон-гітара - гітара з довшою мензурою (27 "), ніж звичайна, що дозволяє налаштовувати її на більш низьке звучання. Винайдено компанією« Данелектро »в 1950-х роках. Баритон-гітара являє собою перехідну модель між звичайною електрогітарою і бас- гітарою. на баритон-гітарі також є шість струн, як і на звичайній гітарі, але налаштовані вони нижче. Збільшена мензура покращує можливість гри на струнах з меншим ступенем натягу. Баритон-гітари дуже часто використовують для дублювання партії звичайної гітари при студійному записі, що підсилює звучання звичайної гітари і робить його більш насиченим і глибоким.
Читати далі
Тонкощі вибору струн для скрипки
Щоб у скрипки було мелодійне звучання, для неї слід правильно вибрати струни. Якщо ви плануєте першу покупку, можуть виникнути складності, адже вироби відрізняються своєю жорсткістю, матеріалом виготовлення і обмоткою, а кожен бренд пропонує свою довжину.
Читати далі
Бонги
Бонгами називається перкусійний інструмент, який складається з двох невеликих барабанів різного діаметру, з'єднаних один з одним. Барабан більшого діаметра має назву "Ембрі" (hembra - ісп. Жінка, самка), а менший - "мачо" (macho - ісп. Самець). Швидше за все, що в Латинську Америку бонги потрапили разом з рабами з Африки
Читати далі
більше статей