пн-пт 10-19 RU | UA (097) 211-97-60, (066) 707-18-90
Сміливо набирайте - безкоштовно, з усіх операторів!
КОРЗИНА
ВАШ КОШИК
Товарів: 0
Сума: 0
Оформити замовлення
Перемога за нами!
Все буде Україна!

Інструментальні мікрофони

кардіоїдна діаграма 2/3″ діафрагма доступний за ціною максимальний звуковий тиск 150 дБ

Ціна:
5557 Грн.
Код товару: #24516

Динамічний інструментальний мікрофон, гіперкардіоїда, 80Гц-16кГц, кріплення на стійку

Ціна:
5811 Грн.
Код товару: #23618

конденсаторний "звукознімач" для струнних інструментів, 10-18000 Гц, 1 мВ, роз'єм mini XLR для радіосистем

Ціна:
7060 Грн.
Код товару: #967

Мініатюрний інструментальний, кардіоїда, 40Гц-16кГц, харчування: 11..52В, кабель 4м з роз'ємом 4-pin Hiroshi, кріплення на інструмент, кліпса на одяг, захист від вітру, транспортний кейс

Ціна:
7068 Грн.
Код товару: #19730

мікрофон динамічний, інструментальний, 60Гц-16кГц, суперкардіоїда

Ціна:
1545 Грн.
Код товару: #4252

Інструментальний мікрофон прищіпка для радіосистем MGX, BGX, чорного кольору. Роз'єм Mini-Jack з закруткою.

Ціна:
1600 Грн.
Код товару: #27395

Динамічний мікрофон TT1 Instrument Головка ТТ1 була спеціально розроблена для запису і перетворення звуку акустичних інструментів, таких як струнні, духові, гітари та перкусійні інструменти, як на сцені, так і в студії.

Ціна:
1806 Грн.
Код товару: #24918
Інструментальні мікрофони
Інструментальні мікрофони
 
У спеціалізованому інтернет-магазині музичних інструментів і обладнання УкрХІТ представлений великий вибір інструментальних мікрофонів від декількох десятків світових брендів. За допомогою нашого каталогу ви зможете підібрати інструментальні мікрофони для ударних, гітари, а також інших музичних інструментів. Вибір інструментального мікрофона обумовлений специфікою звучання кожного конкретного інструменту, для якого він вибирається. Основне завдання даного виду обладнання - забезпечити якісну передачу без спотворень для отримання красивого, виразного і насиченого звуку. Інструментальні мікрофони в основному мають кардіоїдну діаграму спрямованості, але також можуть бути:
  • всеспрямованими;
  • гіперкардіоїдними;
  • Полукардіоідними;
  • суперкардіоїдними;
  • вузьконаправленими.
За специфікою своєї використання розрізняють студійні і сценічні інструментальні мікрофони. У студіях звукозапису зазвичай використовуються лампові мікрофони, найкращим чином передають яскраву тембральне забарвлення складних партій музичних інструментів. Традиційно, підрозділяючись по своєму виконанню на динамічні і конденсаторні, інструментальні мікрофони в концертній діяльності компонуються по найбільш підходящому для того чи іншого інструменту варіанту. Так динамічні використовуються для передачі звуків ударних, бас-гітар і контрабасів, оскільки здатні витримати високий звуковий тиск. Конденсаторні, в свою чергу, застосовуються для фортепіано, рояля, акустичних інструментів, оскільки відмінно передають звучання чистих і дзвінких звуків. Найкращим чином тут використовувати інструментальні мікрофони з гіперкардіоїдною спрямованістю. Залежно від виду інструменту підбирається кріплення інструментального мікрофона. Так для ударних найбільш використовуваним видом кріплення є класична прищіпка. У нас в інтернет-магазині ви можете вигідно купити інструментальні мікрофони з доставкою за вказаною вами адресою. При необхідності фахівці інтернет-магазину HitOnline.ua нададуть кваліфіковану консультацію щодо вибору інструментального мікрофона.
Доставка по Україні:

Київ, Київська область, Одеса, Дніпро, Львів, Харків, Донецька область, Херсон, Полтава, Запоріжжя, Закарпаття, Черкаси, Тернопіль, Суми, Миколаїв, Вінниця, Хмельницький, Івано-Франківськ, Чернігів, Житомир, Рівне , Кривий Ріг, Чернівці, Волинь, Кропивницький, Луганська обл. інші міста України.