пн-пт 10-19 RU | UA (098) 66-102-42, (095) 456-81-23
Сміливо набирайте - безкоштовно, з усіх операторів!
КОРЗИНА
ВАШ КОШИК
Товарів: 0
Сума: 0
Оформити замовлення
Сьогодні - найкращий час творити і втілювати мрії! Ми працюємо для Вас.
Спецпропозиції
Духові інструменти

Представляємо Вашій увазі великий каталог духових інструментів. Тут Ви зможете купити флейту, саксофон, кларнет та інші види духових інструментів перевіреної якості і за доступною ціною. Представлені моделі кожного виду досить різноманітні за зовнішнім і внутрішнім характеристикам, і ми впевнені, що і початківці, і досвідчені професіонали знайдуть для себе відповідний інструмент в інтернет-магазині Hitonline. Хотілося б особливо звернути вашу увагу на таких виробників духових інструментів, як:

  • J.Michael
  • Yamaha
  • Eurofon

Інструменти від виробника J.Michael відомі своєю високою якістю і традиційним дизайном. Моделі цієї компанії підійдуть як для навчання, аматорської гри і роботи на сцені. У каталозі J.Michael представлено безліч моделей труб, саксофонів, флейт і т.п. Всі відмінні риси та гідності виробника яскраво виражені в таких інструментах, як альт саксофон J.Michael AL-500 N або ж кларнет J.Michael CL-430 (S).

В асортимент духових інструментів Yamaha входять саксофони, флейти, в тому числі моделі для навчання, наприклад, флейта Yamaha YFL-221 із закритими клавішами, а також блок-флейти, кларнети, піанікі. Якщо ви збираєтеся купити трубу Yamaha для професійної діяльності, зверніть увагу на інструмент Yamaha YTR-6335, який передає об'ємний, чистий звук. Говорячи про вироби компанії Yamaha, неможливо в точності описати всі достоїнства і особливості інструментів, для цього треба просто зіграти на них.

Високі параметри якості і доступна ціна робить інструменти від виробника Eurofon популярними серед широкого кола музикантів. Тим, хто тільки починає займатися на духових інструментах, компанія пропонує великий вибір саксофонів, флейт і т.п. за невеликою ціною. Серед представлених в нашому інтернет-магазині виробів Eurofon, можна відзначити альт-саксофон Eurofon EV200-1-0.

Купити духові інструменти в інтернет-магазині Hitonline можна, замовивши доставку по містах України, а також ближнього зарубіжжя. Ми впевнені, що робота з інструментами від знаменитих світових виробників не змусить вас розчаруватися, подарувавши багато приємних моментів.

статті
MXR M80 - бас-гітарний директ-бокс
Музична культура і освіченість в наш час піднялася досить високо, тому навіть серед початківців твердо вкоренилось правильне розуміння важливості бас-гітари, як одного зі «стовпів» хорошого міксу. Для того, щоб бас звучав добре, мало просто включити його в лінію. Саме тому все більше і більше музикантів приходять до думки про необхідність використання басових комбопідсилювачів, а також більш специфічних приладів для підключення в лінію. До них відносяться преампи, директ-бокси та інші. Саме про пристрій цього класу піде мова даній статті. Ми розглянемо девайс M80, який випускається Jim Dunlop під торговою маркою MXR. Виробник визначає його як di-box / preamp.
Читати далі
Огляд гітари Jey Turser JJ45 BK. Огляд гітари Jey Turser JJ45 BK. Відгук клієнта
Детальний відгук про придбання акустичної гітари в нашому магазині.
Читати далі
Догляд за струнними інструментами (частина 1)
Струнні інструменти можуть прослужити все життя, якщо за ними правильно доглядати. Проте, навіть ті, хто професійно займається музикою, часто не знають, як правильно доглядати за своїми інструментами. Іноді ми буваємо просто ледачими і навіть не намагаємося стерти каніфольний пил зі струн.
Читати далі
Догляд за струнними інструментами (частина 2)
Міняйте струни як мінімум раз на рік - ця рекомендація для кожного музиканта, пов'язаного зі струнним інструментом. Частота процедури, як правило, підбирається індивідуально, залежно від того, як часто ви граєте.
Читати далі
більше статей