пн-пт 10-19 RU | UA (098) 66-102-42, (095) 456-81-23
Сміливо набирайте - безкоштовно, з усіх операторів!
КОРЗИНА
ВАШ КОШИК
Товарів: 0
Сума: 0
Оформити замовлення
Сьогодні - найкращий час творити і втілювати мрії! Ми працюємо для Вас.
Спецпропозиції
Духові інструменти

Представляємо Вашій увазі великий каталог духових інструментів. Тут Ви зможете купити флейту, саксофон, кларнет та інші види духових інструментів перевіреної якості і за доступною ціною. Представлені моделі кожного виду досить різноманітні за зовнішнім і внутрішнім характеристикам, і ми впевнені, що і початківці, і досвідчені професіонали знайдуть для себе відповідний інструмент в інтернет-магазині Hitonline. Хотілося б особливо звернути вашу увагу на таких виробників духових інструментів, як:

  • J.Michael
  • Yamaha
  • Eurofon

Інструменти від виробника J.Michael відомі своєю високою якістю і традиційним дизайном. Моделі цієї компанії підійдуть як для навчання, аматорської гри і роботи на сцені. У каталозі J.Michael представлено безліч моделей труб, саксофонів, флейт і т.п. Всі відмінні риси та гідності виробника яскраво виражені в таких інструментах, як альт саксофон J.Michael AL-500 N або ж кларнет J.Michael CL-430 (S).

В асортимент духових інструментів Yamaha входять саксофони, флейти, в тому числі моделі для навчання, наприклад, флейта Yamaha YFL-221 із закритими клавішами, а також блок-флейти, кларнети, піанікі. Якщо ви збираєтеся купити трубу Yamaha для професійної діяльності, зверніть увагу на інструмент Yamaha YTR-6335, який передає об'ємний, чистий звук. Говорячи про вироби компанії Yamaha, неможливо в точності описати всі достоїнства і особливості інструментів, для цього треба просто зіграти на них.

Високі параметри якості і доступна ціна робить інструменти від виробника Eurofon популярними серед широкого кола музикантів. Тим, хто тільки починає займатися на духових інструментах, компанія пропонує великий вибір саксофонів, флейт і т.п. за невеликою ціною. Серед представлених в нашому інтернет-магазині виробів Eurofon, можна відзначити альт-саксофон Eurofon EV200-1-0.

Купити духові інструменти в інтернет-магазині Hitonline можна, замовивши доставку по містах України, а також ближнього зарубіжжя. Ми впевнені, що робота з інструментами від знаменитих світових виробників не змусить вас розчаруватися, подарувавши багато приємних моментів.

статті
Стаття про Digitech Jimi Hendrix Experience
Джимі Хенрікс ще за життя заробив славу генія і експериментатора. Він один з перших гітаристів, який почав використовувати різні комбінації педалей, значно розширивши тональну палітру гітари. Завдяки його незліченних експериментів з фленжера, реверб і зворотним записом (записом, відтвореної задом напер
Читати далі
Управління світлом
Використання світлових приладів при проведенні різних заходів ставить кілька запитань перед організаторами. Одним з них є питання управління світловим обладнанням, характер якого буде залежати від таких факторів як характер і спрямованість самого заходу і завдань, які в процесі потрібно буде
Читати далі
Гітарні ефекти: хорус, фленджер, фазер, леслі, тремоло
Моделюючі ефекти можна назвати самими «ефектними», так як саме їх використання перетворює звучання гітари в зовсім інший,булькаючий, коливаючий або мявкаючий звук. Ефектами цього типу є хорус (chorus), фленджер (flanger), зсув фази (phase shifter), що обертаючий динамік (rotating speaker), тремоло (tremolo) і вібрато (vibrato)
Читати далі
Що потрібно знати про гітарні струни
Якщо ви захоплюєтеся грою на гітарі, думаю, ви напевно стикалися з тим, що з часом звук інструменту стає більш глухий, ніж спочатку. Це означає, що прийшов час змінити струни.
Читати далі
більше статей