пн-пт 10-19 RU | UA (097) 211-97-60, (066) 707-18-90
Сміливо набирайте - безкоштовно, з усіх операторів!
КОРЗИНА
ВАШ КОШИК
Товарів: 0
Сума: 0
Оформити замовлення
Перемога за нами!
Все буде Україна!

Usb-мікрофони

Мікрофон LUM2 від CKMOVA – це високоякісний не дорогий мікрофон для підключення до комп'ютера, який призначений для запису інтерв'ю, проведення подкастів, створення онлайн-відео та інших цілей. Цей мікрофон ідеально підходить для всіх, хто хоче записувати або транслювати аудіо з мінімальними перешкодами. Просто підключіть його до комп'ютера (або до іншого сумісного USB-пристрою з портом USB типу A) та почніть запис. LUM2 дозволяє захоплювати чіткий і чистий звук. Для кращої якості звуку слід використовувати вітрозахист з піни підвищеної щільності, яка йде в комплекті.

Ціна:
1008 Грн.
Код товару: #34171

Мікрофон LUM4 від CKMOVA – це високоякісний не дорогий мікрофон для підключення до комп'ютера, який призначений для запису інтерв'ю, проведення подкастів, створення онлайн-відео та інших цілей. Цей мікрофон ідеально підходить для всіх, хто хоче записувати або транслювати аудіо з мінімальними перешкодами. Просто підключіть його до комп'ютера (або до іншого сумісного USB-пристрою з портом USB типу A) та почніть запис. LUM4 дозволяє захоплювати чіткий і чистий звук. Для кращої якості звуку слід використовувати вітрозахист з піни підвищеної щільності, яка йде в комплекті.

Ціна:
1344 Грн.
Код товару: #34170

USB-мікрофон PM461 оснащений вбудованим професійним звуковим чіпсетом з частотою дискретизації 192 кГц/24 біт, що забезпечує чистий і рівний звук під час конференції в зумі або для ігор. Кардіоїдна діаграма спрямованості пригнічує небажаний шум фону і забезпечує чистий звук. Він ідеально підходить для запису, підкастингу, потокової передачі, зуму, скайпу, посмикування, озвучування, відео на YouTube і т.д.

Ціна:
1491 Грн.
Код товару: #35468

Мікрофон LUM6 від CKMOVA – це високоякісний не дорогий мікрофон для підключення до комп'ютера, який призначений для запису інтерв'ю, проведення подкастів, створення онлайн-відео та інших цілей. Цей мікрофон ідеально підходить для всіх, хто хоче записувати або транслювати аудіо з мінімальними перешкодами. Просто підключіть його до комп'ютера (або до іншого сумісного USB-пристрою з портом USB типу A) та почніть запис. LUM6 дозволяє захоплювати чіткий і чистий звук. Для кращої якості звуку слід використовувати вітрозахист з піни підвищеної щільності, яка йде в комплекті.

Ціна:
1638 Грн.
Код товару: #34169

RELOOP SPODCASTER GO - конденсаторний USB мікрофон

Ціна:
3183 Грн.
1910 Грн.
Код товару: #31617

Комп'ютерний USB-мікрофон – це швидший та простий спосіб отримати високоякісний звук для запису та потокової передачі. Оснащений спеціально виготовленим кардіоїдним конденсаторним капсулем, PM471TS забезпечує кристально чисту якість звуку, яка на світлові роки випереджає вбудований комп'ютерний мікрофон, який гарантує чудове звучання незалежно від того, як і де Ви його використовуєте - вдома або в офісі.

Ціна:
1925 Грн.
Код товару: #35469

Конденсаторний USB мікрофон від компанії Fzone стане незамінним помічником для запису музики, вокалу, створення подкастів і мережевого спілкування. Просто підключи його до свого Mac або ПК (BM-01 не вимагає установки драйверів) і насолоджуйся якісним звучанням. Для зручності використання на передній панелі мікрофона розміщений вихід для навушників з регулюванням гучності, який забезпечує моніторинг в режимі реального часу.

Ціна:
1945 Грн.
Код товару: #31573

Високоякісний USB мікрофон Samson Meteorite, кардіоїдний конденсаторний мікрофон, для студії, для ноутбука в Інтернті.

Ціна:
3603 Грн.
1999 Грн.
Код товару: #18525

портативний конденсаторний USB мікрофон.

Ціна:
3754 Грн.
1999 Грн.
Код товару: #18527

Професійний конденсаторний цифровий USB-мікрофон використовує кардіоїдну діаграму спрямованості, щоб зменшити перешкоди шуму і точно передати деталізацію голосу. Він має інтерактивні світлові ефекти RGB для візуального комфорту. Має амортизуючу основу, дуже гнучкий у використанні та підходить для онлайн-навчання, запису, онлайн-чату та потокової передачі ігор.

Ціна:
2024 Грн.
Код товару: #35694

DM30 - це найбюджетніший USB-конденсаторний мікрофон, спеціально розроблений для геймерів. Він відомий як перший програмований RGB-мікрофон Plug N Play компанії Maono. Використовуйте функції «три в одному» для керування вимкненням звуку, посиленням мікрофона та гучністю в навушниках. Він також визнаний користувачами найкращим мікрофоном для покупки за доступною ціною.

Ціна:
2245 Грн.
Код товару: #35466

універсальне рішення для запису звуку за допомогою комп'ютера

Ціна:
5158 Грн.
2499 Грн.
Код товару: #7385
USB-мікрофони

USB-мікрофони

В інтернет-магазині HitOnline.ua, що спеціалізується на продажу музичних інструментів і обладнання, ви знайдете великий вибір USB-мікрофонів виробництва компанії Samson. За допомогою нашого каталогу ви зможете підібрати USB-мікрофони для студії, скайпу, телевізора і рішення інших необхідних завдань. Сучасні технології дозволяють музикантам активно використовувати комп'ютерну техніку в своїй творчості. Цифрова обробка звуку - це один з найважливіших елементів у всьому процесі створення професійних музичних композицій. Такий тип пристрою, як USB-мікрофон, надає можливість легко здійснювати адаптивне підключення до комп'ютера або ноутбука і працювати з тим чи іншим програмним забезпеченням. Якість сучасних USB-мікрофонів знаходиться на дуже високому рівні, тому вихідний результат можна порівнювати з отримуванним за допомогою багатьох студійних моделей. Серед переваг, якими володіють USB-мікрофони, потрібно виділити їх компактність і просте підключення.
 
Крім використання професійними музикантами, даний вид пристроїв має дуже широке застосування, оскільки забезпечує високу якість звукопередачі. Досить широкий діапазон цін на USB-мікрофони надає можливість підібрати модель для вирішення різноманітних задачь. Зокрема галузі використання таких мікрофонів можуть бути наступними:
  • У складі домашній студії;
  • Спілкування через Скайп;
  • Проведення онлайн-конференцій, вебінарів;
  • Запис аудіокниг, подкастів;
  • На телебаченні, радіо і так далі.
Широка популярність USB-мікрофонів забезпечується їх простим підключенням, відмінною якістю звуку, практичністю використання, довговічністю, невибагливістю, універсальністю та іншими якостями. Це найкраще рішення для всіх, хто працює з аудіоконтентом і шукає розумну альтернативу традиційним конденсаторним мікрофонам. Запрошуємо вас купити USB-мікрофони з доставкою в нашому інтернет-магазині музичних інструментів і обладнання.
Доставка по Україні:

Київ, Київська область, Одеса, Дніпро, Львів, Харків, Донецька область, Херсон, Полтава, Запоріжжя, Закарпаття, Черкаси, Тернопіль, Суми, Миколаїв, Вінниця, Хмельницький, Івано-Франківськ, Чернігів, Житомир, Рівне , Кривий Ріг, Чернівці, Волинь, Кропивницький, Луганська обл. інші міста України.