пн-пт 10-19 RU | UA (097) 211-97-60, (066) 707-18-90
Сміливо набирайте - безкоштовно, з усіх операторів!
КОРЗИНА
ВАШ КОШИК
Товарів: 0
Сума: 0
Оформити замовлення
Перемога за нами!
Все буде Україна!

Акордеони

Цей компактний доступний акордеон чудово підійде для музиканта-початківця.

Ціна:
41040 Грн.
Код товару: #694

Цей доступний акордеон прекрасно підійде для музиканта-початківця.

Ціна:
48335 Грн.
Код товару: #695

Акордеон Hohner Bravo II 48 стане хорошим вибором для навчання молодим музикантам віком від 6 до 10 років. Тембр цього двохголосий акордеона доволі яскравий та виразний у діапазоні середніх та високих частот. Функція готового акомпонементу зробить процес освоєння інструменту більш легким та цікавим вже з перших днів.

Ціна:
64952 Грн.
Код товару: #34947

Акордеон Hohner Bravo III 80 стане хорошим вибором для навчання молодим музикантам. Тембр цього трьохголосого акордеона доволі яскравий та виразний у діапазоні середніх та високих частот. Функція готового акомпонементу зробить процес освоєння інструменту більш легким та цікавим вже з перших днів.

Ціна:
81952 Грн.
Код товару: #34949

Акордеон Hohner Bravo III 96 стане хорошим вибором для навчання молодим музикантам. Тембр цього трьохголосого акордеона доволі яскравий та виразний у діапазоні середніх та високих частот. Функція готового акомпонементу зробить процес освоєння інструменту більш легким та цікавим вже з перших днів.

Ціна:
89952 Грн.
Код товару: #34950

Надійний якісний триголосний акордеон розміром 4/4. Новий стандарт якості для студентів і музикантів-початківців. 41 клавіша, 120 басів. В комплекті м'який чохол з новим дизайном.

Ціна:
105952 Грн.
Код товару: #29920

Weltmeister Topas IV - четирёхголосий акордеон, має идиальном звукові і технічекого характеристики.

Ціна:
172000 Грн.
Код товару: #21067

Weltmeister Cassotta 414 - професійний акордеон з італійськими голосами.

Ціна:
264000 Грн.
Код товару: #21070

Як і вся лінійка Tradizione, акордеон Scandalli Super L зберігає оригінальний стиль, що знаходиться поза часом і не зазнає жодних змін. Моделі Tradizione є синонімом бренду Scandalli в усьому світі.

Ціна:
418680 Грн.
Код товару: #35910

Акордеон Hohner Bravo III 120 Акордеони Hohner Bravo Series встановлюють новий стандарт якості для студентів та початківців музикантів.    Надійні і музично універсальні інструменти цієї серії оснащені опціями, раніше доступними лише в значно більш дорогих інструментах.    Хорошим прикладом цього є фірмовий механізм клавіатури T-keyboard, що володіє чудовою іграбельності і легкістю обслуговування, встановлений в Hohner Bravo III.

Ціна:
1363 Грн.
Код товару: #27326

Акордеон Hohner Bravo III 120 Акордеони Hohner Bravo Series встановлюють новий стандарт якості для студентів та початківців музикантів.     Надійні і музично універсальні інструменти цієї серії оснащені опціями, раніше доступними лише в значно більш дорогих інструментах.

Ціна:
1363 Грн.
Код товару: #27327
Акордеони

У нашому інтернет-магазині пропонується великий вибір акордеонів як для початківців музикантів - учнів музичних шкіл та училищ, так і для просунутих акордеоністів. Крім того, є моделі для самих юних обдарувань, розраховані на дітей від 4 років. У нас Ви можете купити акордеон, підібравши вагу, габарити і можливості інструменту, відповідні вашим запитам.

Інтернет-магазин Укрхіт пропонує якісні, надійні і з хорошим звучанням інструменти від таких світових виробників, як:

Кожна з моделей представлених брендів володіє своїми особливостями. Різноманітність розмірів, можливостей і зовнішніх характеристик допоможе вам зробити найбільш оптимальний вибір за зручною для вас ціною.

Ми хочемо звернути вашу увагу на найбільш популярні моделі від таких виробників, як Hohner і Weltmeister.

Музичні інструменти від Hohner славляться по всьому світу. Каталог акордеонів Hohner в Hitonline включає в себе одні з найбільш затребуваних моделей виробника. У тому числі і серії Bravo, які ідеально підходять учням музичних шкіл і початківцям музикантам. Легкі по вазі, вони мають клавіатуру, обладнану спеціальною системою T-keyboard, яка набагато полегшує гру і обслуговування інструменту молодими музикантами. Браво акордеон купити Ви можете в різних колірних варіантах. Ми також представляємо акордеон Hohner PL 97413, призначений для дітей.

Компанія Weltmeister (Німеччина) - виробник язичкових інструментів, добре відомий серед музикантів. Їхня продукція славиться якісною збіркою і прекрасним звучанням. І хоча моделі, головним чином, призначені для студентів та учнів музичних закладів, істинний німецький педантизм і чудове звучання роблять їх справді універсальними. В каталог акордеонів Weltmeister увійшли інструменти із серій Kristall, Perle, Romance, Topas і д.р. Випробувати легендарну систему італійських язичків ви можете за допомогою моделі Weltmeister Saphir 41/120/IV/11/5 - лідера світових продажів. Купити акордеон Weltmeister пропонується з комплектами ременів і футляром, зручним для зберігання і перенесення інструмента в магазині Hitonline.

Відвідавши загальний каталог акордеонів, Ви, без сумніву, відкриєте для себе ще безліч чудових і яскравих моделей. І неважливо, чи необхідний Вам полегшений інструмент для ознайомлення з багатогранним світом музики молодшого покоління або ж Ви підбираєте акордеон для роботи в групі, тут пропонується широкий вибір як для учня, так і професіонала.

Доставка по Україні:

Київ, Київська область, Одеса, Дніпро, Львів, Харків, Донецька область, Херсон, Полтава, Запоріжжя, Закарпаття, Черкаси, Тернопіль, Суми, Миколаїв, Вінниця, Хмельницький, Івано-Франківськ, Чернігів, Житомир, Рівне , Кривий Ріг, Чернівці, Волинь, Кропивницький, Луганська обл. інші міста України.