пн-пт 10-19 RU | UA (098) 66-102-42, (095) 456-81-23
Сміливо набирайте - безкоштовно, з усіх операторів!
КОРЗИНА
ВАШ КОШИК
Товарів: 0
Сума: 0
Оформити замовлення
Сьогодні - найкращий час творити і втілювати мрії! Ми працюємо для Вас.

Акордеони

Акордеон Serenelli Y-одна тисячі шістсот двадцять п'ять має 25 клавіш на правій клавіатурі з діапазоном 2 октави, 16 басових клавіш на лівій і 2 акорду. Чохол з заплічними ременями і кишенею для нот або аксесуарів надається в комплекті з інструментом. Доступні варіанти кольору: червоний, чорний, сірий.

Ціна:
18467 Грн.
Код товару: #24685

Акордеон Serenelli Y-3232 має 32 клавіші на правій клавіатурі з діапазоном 2,5 октави, 32 басових клавіші на лівій і 2 акорду. Чохол з заплічними ременями і кишенею для нот або аксесуарів надається в комплекті з інструментом. Доступні варіанти кольору: червоний, сірий.

Ціна:
20253 Грн.
Код товару: #24681

Цей компактний доступний акордеон чудово підійде для музиканта-початківця.

Ціна:
22612 Грн.
Код товару: #694

Цей доступний акордеон прекрасно підійде для музиканта-початківця.

Ціна:
30150 Грн.
Код товару: #695

акордеон 3/4 з футляром, триголосний, в правій клавіатурі - 34 клавіші, 5 регістрів, в лівій клавіатурі - 72 баса, 2 регістра, колір червоний

Ціна:
51629 Грн.
Код товару: #8583

Акордеон Weltmeister Rubin 30/60 / II / 3 - Чудовий варіант для навчання.

Ціна:
55560 Грн.
Код товару: #21062

акордеон для початківців, 3 регістра, в комплекті ремені і футляр

Ціна:
56520 Грн.
Код товару: #10829

Juwel 30/72 / III / 5 - перехідний інструмент для більш широкого використання різноманітних регістрів в творах для музичної школи і не лише.

Ціна:
70770 Грн.
Код товару: #21063

Achat 72 - популярний як у початківців, так і у просунутих музикантів.

Ціна:
72690 Грн.
Код товару: #21064

Надійний якісний триголосний акордеон розміром 4/4. Новий стандарт якості для студентів і музикантів-початківців. 41 клавіша, 120 басів. В комплекті м'який чохол з новим дизайном.

Ціна:
74166 Грн.
Код товару: #29920

акордеон, ширина клавіш 20 мм, 30 клавіш праворуч, 60 клавіш зліва, 5 регістрів праворуч, 3 голоси праворуч, 4 голоси ліворуч, в комплекті ремені і футляр

Ціна:
74340 Грн.
Код товару: #10828

Акордеон Hohner Bravo III 120 Акордеони Hohner Bravo Series встановлюють новий стандарт якості для студентів та початківців музикантів.    Надійні і музично універсальні інструменти цієї серії оснащені опціями, раніше доступними лише в значно більш дорогих інструментах.    Хорошим прикладом цього є фірмовий механізм клавіатури T-keyboard, що володіє чудовою іграбельності і легкістю обслуговування, встановлений в Hohner Bravo III.

Ціна:
75150 Грн.
Код товару: #27326
Акордеони

У нашому інтернет-магазині пропонується великий вибір акордеонів як для початківців музикантів - учнів музичних шкіл та училищ, так і для просунутих акордеоністів. Крім того, є моделі для самих юних обдарувань, розраховані на дітей від 4 років. У нас Ви можете купити акордеон, підібравши вагу, габарити і можливості інструменту, відповідні вашим запитам.

Інтернет-магазин Укрхіт пропонує якісні, надійні і з хорошим звучанням інструменти від таких світових виробників, як:

Кожна з моделей представлених брендів володіє своїми особливостями. Різноманітність розмірів, можливостей і зовнішніх характеристик допоможе вам зробити найбільш оптимальний вибір за зручною для вас ціною.

Ми хочемо звернути вашу увагу на найбільш популярні моделі від таких виробників, як Hohner і Weltmeister.

Музичні інструменти від Hohner славляться по всьому світу. Каталог акордеонів Hohner в Hitonline включає в себе одні з найбільш затребуваних моделей виробника. У тому числі і серії Bravo, які ідеально підходять учням музичних шкіл і початківцям музикантам. Легкі по вазі, вони мають клавіатуру, обладнану спеціальною системою T-keyboard, яка набагато полегшує гру і обслуговування інструменту молодими музикантами. Браво акордеон купити Ви можете в різних колірних варіантах. Ми також представляємо акордеон Hohner PL 97413, призначений для дітей.

Компанія Weltmeister (Німеччина) - виробник язичкових інструментів, добре відомий серед музикантів. Їхня продукція славиться якісною збіркою і прекрасним звучанням. І хоча моделі, головним чином, призначені для студентів та учнів музичних закладів, істинний німецький педантизм і чудове звучання роблять їх справді універсальними. В каталог акордеонів Weltmeister увійшли інструменти із серій Kristall, Perle, Romance, Topas і д.р. Випробувати легендарну систему італійських язичків ви можете за допомогою моделі Weltmeister Saphir 41/120/IV/11/5 - лідера світових продажів. Купити акордеон Weltmeister пропонується з комплектами ременів і футляром, зручним для зберігання і перенесення інструмента в магазині Hitonline.

Відвідавши загальний каталог акордеонів, Ви, без сумніву, відкриєте для себе ще безліч чудових і яскравих моделей. І неважливо, чи необхідний Вам полегшений інструмент для ознайомлення з багатогранним світом музики молодшого покоління або ж Ви підбираєте акордеон для роботи в групі, тут пропонується широкий вибір як для учня, так і професіонала.

Доставка по Україні:

Київ, Київська область, Одеса, Дніпро, Львів, Харків, Донецька область, Херсон, Полтава, Запоріжжя, Закарпаття, Черкаси, Тернопіль, Суми, Миколаїв, Вінниця, Хмельницький, Івано-Франківськ, Чернігів, Житомир, Рівне , Кривий Ріг, Чернівці, Волинь, Кропивницький, Луганська обл. інші міста України.