пн-пт 10-19 RU | UA (097) 211-97-60, (066) 707-18-90
Сміливо набирайте - безкоштовно, з усіх операторів!
КОРЗИНА
ВАШ КОШИК
Товарів: 0
Сума: 0
Оформити замовлення
Перемога за нами!
Все буде Україна!
Вибрати параметри
Ціна
Колір
Бренди
Види

Тромбони

Альт-тромбон TB501A відрізняється компактністю і прозорим звучанням, ідеально підходить як для гри в ансамблях так і для сольних партій. Надійна конструкція, якісна збірка і доступна вартість роблять цю модель чудовим вибором в якості першого інструменту для навчання.

Ціна:
10550 Грн.
Код товару: #25834

Чудовий інструмент для оркестрової і ансамблевої гри.

Ціна:
11211 Грн.
Код товару: #24043

ODYSSEY OTB1500 тенор трoмбон, набір з жорсткий кейс Тональність Сі-бемоль, прозорий лак, розтруб з червоною латуні, мідно-нікелеві вентильні механізми.Діаметр розтруба: 204 мм, діаметр каналу ствола: 14,3 мм. жорсткий кейс

Ціна:
15010 Грн.
Код товару: #23076

Тенор-бас тромбон

Ціна:
15298 Грн.
Код товару: #8984

Інструмент початкового рівня з прекрасним і чистим звучанням. Хороше співвідношення ціна - якість.

Ціна:
15358 Грн.
Код товару: #24053

Помповий тромбон TB-600V має потужне глибоке звучання, здатне пробитися навіть крізь найскладнішу партитуру. Він ідеально підійде для виконання сольних партій або для гри в духових оркестрах. Незважаючи на простоту звуковидобування і доступність, ця модель здатна задовольнити потреби навіть досвідчених музикантів. А характерне для всієї продукції J.Michael найвищу якість виготовлення і надійність зроблять цей тромбон вашим вірним напарником на багато років.

Ціна:
16351 Грн.
Код товару: #25835
Ціна:
17418 Грн.
Код товару: #10820

Студентська модель з чудовою якістю виконання і комплектації. Чистий і рівний звук у всіх регістрах.

Ціна:
18878 Грн.
Код товару: #24070

Прекрасний інструмент для початківців. Йому властивий чистий і рівний звук у всіх регістрах.

Ціна:
25801 Грн.
Код товару: #24066

Студентська модель. Чудова якість виконання і комплектації з чистим і рівним звуком з м’яким тембром.

Ціна:
25801 Грн.
Код товару: #24068
Тромбони
Тромбони
 
Інтернет-магазин музичних інструментів та обладнання HitOnline.ua пропонує великий вибір тромбонів від таких брендів, як J.Michael, Maxtone, Stagg і Yamaha. У нашому каталозі ви зможете підібрати тенорові, альтові, басові, контрабасові і сопранові тромбони для навчання і професійної діяльності. Тромбон є виразним духовим інструментом, що має давню багатовікову історію. Він виник як результат поступової зміни старовинними майстрами пристрою бас труби. У своєму оригінальному вигляді тромбон з'явився в XV столітті. Про нього розповідали літописці того часу і його зображення зустрічаються на полотнах багатьох іменитих художників. До XVII століття з'являються різновиди тромбона, представлені спектром духових музичних інструментів від діскантових до контрабасових. Однак, незважаючи на безліч створених майстрами різновидів тромбона, до початку XIX століття музиканти використовують тільки альтові, басові і тенорові. З цього часу інструмент включається до складу симфонічних оркестрів. В даний час тромбони отримали кілька доповнень до конструкції, наприклад, кварт-вентиль і цугу.
 
Використання тромбона дуже різноманітне. Його використовують в духовому, естрадному, джазовому та симфонічному оркестрах, а також в ансамблі камерної музики. Також тромбон виступає як сольний інструмент. Будучи духовим мідним мундштучним інструментом, тромбон виготовляється з вигнутою двічі трубки циліндричного вигляду, яка закінчується широким розтрубом у вигляді дзвону. Висоту звучання тромбона змінюють за допомогою спеціальної висувної трубки, званої кулісою або помпою. Виконання тромбона і застосування в ньому різних матеріалів залежить від типу моделі. Так учнівські та студентські тромбони виготовлені з недорогих матеріалів, надаючи при цьому достатню міцність і надійність, необхідну для всього періоду навчання. Зазвичай студентськими є тенор-тромбони, що мають невелику мензуру. Виготовляються також моделі з латуні або томпаку - проміжний варіант між студентською та професійною моделлю. В інтернет-магазині УкрХіт ви зможете купити тромбони з доставкою за доступною ціною у вигляді учнівських, студентських і професійних моделей.
Доставка по Україні:

Київ, Київська область, Одеса, Дніпро, Львів, Харків, Донецька область, Херсон, Полтава, Запоріжжя, Закарпаття, Черкаси, Тернопіль, Суми, Миколаїв, Вінниця, Хмельницький, Івано-Франківськ, Чернігів, Житомир, Рівне , Кривий Ріг, Чернівці, Волинь, Кропивницький, Луганська обл. інші міста України.