пн-пт 10-19 RU | UA (097) 211-97-60, (066) 707-18-90
Сміливо набирайте - безкоштовно, з усіх операторів!
КОРЗИНА
ВАШ КОШИК
Товарів: 0
Сума: 0
Оформити замовлення
Перемога за нами!
Все буде Україна!

Активні акустичні системи

активна акустична система

Ціна:
6534 Грн.
Код товару: #28619

Активна акстична система

Ціна:
1891 Грн.
Код товару: #31075

Активна акстична система

Ціна:
3072 Грн.
Код товару: #31077

Повна, мобільна, автономна звукова система, яка ідеально підходить для багатьох випадків: (для шкіл, для виступів, караоке, для танцювальних залів, для музикантів, для пляжу, для презентацій і т. Д.). Читає файли MP3 прямо з USB-накопичувача.

Ціна:
4999 Грн.
4188 Грн.
Код товару: #31472

Мобільна система звукопідсилення для гіда

Ціна:
4253 Грн.
Код товару: #22711

Активна акустична система

Ціна:
5041 Грн.
Код товару: #31080

Саундбар SKY SOUND SBA-216 - завдяки стильному дизайну звукову панель SBA-216 можна інтегрувати в будь-який інтер'єр будинку як на поверхні, так і на стіні. Удосконалені цифрові входи ідеально підходять для чистого відтворення без втрат. Вбудований Bluetooth 5.0 забезпечує зручне бездротове з'єднання – ідеально підходить для передачі аудіо на відстані до 10м.

Ціна:
5240 Грн.
Код товару: #35790

Активна акустична система

Ціна:
5434 Грн.
Код товару: #31081

Призначення: концертна, для підлоги; Тип акустики: 1.0, активна; Частотний діапазон: 20 - 16000 Гц; Номінальна потужність: 200 Вт.

Ціна:
5999 Грн.
Код товару: #19368

Двосмугова портативна, активна акустична система, яка не потребує окремого підсилювача. Має на борту вбудований MP3-плеєр c FM-приймачем, який відтворює аудіо з SD-карт, а також може взаємодіяти з іншими пристроями завдяки USB-порту і Bluetooth. Також система має дуже просте кнопкове управління яке знаходиться на задній панелі і інформативний дисплей. Номінальна потужність даної системи 250 Вт.

Ціна:
5999 Грн.
Код товару: #25743
Активні акустичні системи

Так характеризуються колонки, що мають вбудований підсилювач потужності. Будь-яка з таких колонок потребує живлення від електричної мережі, тому підключення до неї здійснюється за допомогою звичайного мережевого кабелю. Активна акустична система може відтворювати звук тільки в тому випадку, якщо вона підключена до попереднього підсилювача. Завдяки цьому, необхідність покупки додаткового підсилювача потужності повністю пропадає. Підключення ААС відбувається за допомогою міжблочних кабелів. Через специфічну інтеграцію колонок, вдається домогтися максимально якісного відтворення будь-якого звуку, яке не піддається великим відстаням. Подібний пристрій підходить для дому та вулиці. Головне, захистити його від атмосферних опадів і прямих сонячних променів. Часто активну систему розставляють по всій площі квартири і насолоджуються музикою, що виходить з усіх боків. Вагомим аргументом для придбання аудіосистеми саме такого типу є тривалий термін експлуатації. Навіть при активному використанні колонки прослужать не один рік. Всі активні системи можна розділити на наступні категорії:

  • біполярний;
  • монополярний.

Кожен з типів має свої переваги і певні недоліки. Перш ніж зупиняти свій вибір на тій чи іншій моделі, обов'язково вивчіть її особливості. Подібну інформацію легко знайти на сайті виробника або аматорських форумах.
Велика кількість моделей акустичних систем має додатковий функціонал, адже виробники забояться про гучність звуку і його якість. Саме тому топові варіанти і пристрої преміум сегмента оснащені мікрофонами, Bluetooth-модулями і USB-роз'ємами.
Що стосується монтажу, то ААС діляться на:

  • підлоговий. Така акустика встановлюється на підлозі і не має ніяких засобів для кріплення в іншому положенні. Це надає колонкам мобільності, дозволяючи переміщати їх в потрібне місце;
  • підвісний. Їх установка здійснюється на стіну за допомогою спеціалізованих кріплень. Перш ніж купувати такі пристрої, потрібно заздалегідь продумати, де будуть висіти колонки. Можуть мати різні габарити, як правило, компактні;
  • портативний. Найбільш універсальні моделі. Характеризуються компактними розмірами, що робить їх транспортування і зберігання досить простими. Зазвичай у них мінімальний набір функцій, хоча зустрічаються і багатофункціональні девайси;
  • стельовий. Дуже складні в плані монтажу. Їх установка вимагає навісної стелі з запасом порожній площі, де і будуть розміщені всі елементи акустики. Зазвичай використовується в професійному середовищі.

Принципи вибору активної акустики

Перш ніж прийняти остаточне рішення, визначитеся з певними критеріями. Для початку подумайте, який спосіб кріплення підійде вам найкраще. Краще купувати акустику від іменитих виробників. Не останнім фактором є функціональність і Різні технічні характеристики конкретного варіанту. Прийняти правильне рішення допоможуть фахівці інтернет-магазину Hitonline. Менеджери нададуть повну інформацію по конкретній моделі і запропонують альтернативні рішення. 

Доставка по Україні:

Київ, Київська область, Одеса, Дніпро, Львів, Харків, Донецька область, Херсон, Полтава, Запоріжжя, Закарпаття, Черкаси, Тернопіль, Суми, Миколаїв, Вінниця, Хмельницький, Івано-Франківськ, Чернігів, Житомир, Рівне , Кривий Ріг, Чернівці, Волинь, Кропивницький, Луганська обл. інші міста України.