пн-пт 10-19 RU | UA (097) 211-97-60, (066) 707-18-90
Сміливо набирайте - безкоштовно, з усіх операторів!
КОРЗИНА
ВАШ КОШИК
Товарів: 0
Сума: 0
Оформити замовлення
Перемога за нами!
Все буде Україна!

Настінні акустичні системи

Потужність: 3 / 20W (max) Тансформатор: 100 В НЧ: 3-20W-6,5 "woofer Частотний діапазон: 40Hz-20KHz Чутливість (1W / 1M): 95dB режим -100В Колір білий вологозахисне виконання

Ціна:
426 Грн.
Код товару: #22817

Proel PA WS01 акустична система для монтажу на стіну, 3", 3/1,5 Вт, 100/70В IP55.

Ціна:
454 Грн.
Код товару: #19567

Потужність: 10 / 20W (max) Тансформатор: 100 В ВЧ: 5W (15mm) ALU TVITER НЧ: 10W-6,5 "woofer Частотний діапазон: 40Hz-20KHz Чутливість (1W / 1M): 95dB режим -100В Колір білий вологозахисне виконання

Ціна:
709 Грн.
Код товару: #22818

SKY SOUND T-611TW - настінний 2-х смуговий гучномовець, який призначений для використання в системах музичної трансляції та голосового оповіщення. Забезпечуючи чудову якість звучання при невисокій вартості, T-611TW ідеально підходить для аудіо інсталяцій різної складності.

Ціна:
800 Грн.
Код товару: #27952

SKY SOUND T-611W - настінний 2-х смуговий гучномовець, який призначений для використання в системах музичної трансляції та голосового оповіщення. Забезпечуючи чудову якість звучання при невисокій вартості, T-611W ідеально підходить для аудіо інсталяцій різної складності.

Ціна:
800 Грн.
Код товару: #27953

SKY SOUND NS-25TB / B - 6.5-ти дюймові широкосмугові корпусні настінні динаміки для оповіщення і трансляції фонової музики. Дана модель використовується для трансляції музичного супроводу і мовних повідомлень в загальних і технічних зонах торгових комплексів, магазинах, ресторанах, кафе або салонах краси, складських та офісних приміщеннях, а також будь-яких інших приміщеннях, де потрібна висока розбірливість трансльованої мови і музичного супроводу.

Ціна:
800 Грн.
Код товару: #32446

Стельова підвісна акустична система. Діпазон частот 90-16000 Гц. Трансформатор 70-100В / 8 Вт. Діаметр 131 мм. Колір білий.

Ціна:
872 Грн.
Код товару: #29807

SKY SOUND NS-20TW - 6.5-ти дюймові широкосмугові корпусні настінні динаміки для оповіщення і трансляції фонової музики. Дана модель використовується для трансляції музичного супроводу і мовних повідомлень в загальних і технічних зонах торгових комплексів, магазинах, ресторанах, кафе або салонах краси, складських та офісних приміщеннях, а також будь-яких інших приміщеннях, де потрібна висока розбірливість транслюється мови і музичного супроводу.

Ціна:
880 Грн.
Код товару: #27946

SKY SOUND NS-20W - 6.5-ти дюймові широкосмугові корпусні настінні динаміки для оповіщення і трансляції фонової музики. Дана модель використовується для трансляції музичного супроводу і мовних повідомлень в загальних і технічних зонах торгових комплексів, магазинах, ресторанах, кафе або салонах краси, складських та офісних приміщеннях, а також будь-яких інших приміщеннях, де потрібна висока розбірливість транслюється мови і музичного супроводу.

Ціна:
880 Грн.
Код товару: #27947

WS-119 - це настінний трансляционная акустична система для 100В ліній. Витончений корпус білого кольору виготовлений з міцного довговічного полістиролу (HIPS), а сталева фронтальна решітка надійно захищає гучномовці від пошкоджень. Ця модель стане ідеальним вибором для промислового та комерційного застосування: фабрики, готелі, школи, офіси, магазини - всюди де виникне необхідність в фонової музики або системах оповіщення.

Ціна:
1035 Грн.
Код товару: #24644

SKY SOUND PM-1401T (Black) - настінний 2-х смуговий гучномовець, який призаначений для використання в системах трансляції музичного озвучування і голосового оповіщення. Ця модель була розроблена для застосування в навчальних аудиторіях, конференц-залах, готельних номерах, інших громадських і побутових приміщеннях, де потрібно стильне і недороге рішення.

Ціна:
1080 Грн.
Код товару: #33665

SKY SOUND PM-1401T (White) - настінний 2-х смуговий гучномовець, який призаначений для використання в системах трансляції музичного озвучування і голосового оповіщення. Ця модель була розроблена для застосування в навчальних аудиторіях, конференц-залах, готельних номерах, інших громадських і побутових приміщеннях, де потрібно стильне і недороге рішення.

Ціна:
1080 Грн.
Код товару: #33666
Настінні акустичні системи
Настінні акустичні системи
 
Музичний інтернет-магазин HitOnline.ua пропонує великий вибір настінних акустичних систем від таких відомих брендів, як Behringer, Beyerdynamic, Euroshine, HL Audio, JBL, Phonic, QSC, SoundKing і Yamaha. У нашому каталозі представлені зовнішні і внутрішні настінні акустичні системи, а також додаткові аксесуари до них. Конструкція настінних акустичних систем розрахована на стаціонарну постійну установку для створення необхідної конфігурації у рівномірному розподілі звучання в концертних залах або на відкритих майданчиках. Серед настінних підвісних акустичних систем виділяють гучномовці, розраховані на установку всередині приміщень і всепогодні гучномовці з вологозахистом для зовнішньої установки. У нас ви зможете придбати найрізноманітніші настінні акустичні системи (АС), включаючи такі, як рупори компресійні всепогодні, акустичні системи з вологозахистом, підвісні сферичні АС, садово-паркові АС, настінні АС з трансформатором, комплекти активних і пасивних моніторних АС, комплекти для фонового озвучування, підвісні двохсмугові АС з кріпленням, двохсмугові пасивні гучномовці, всепогодні гучномовці з трансформатором. Також ми пропонуємо різні аксесуари для настінних акустичних систем, зокрема, контрольні панелі і монтажні власники.
 
За допомогою настінних акустичних систем можна вирішити різні завдання для озвучування приміщень і відкритих територій. Залежно від критеріїв створення акустики, ви зможете вибрати необхідну вам настінну акустичну систему. Так зокрема, для створення систем оповіщення або систем гучного передачі звукових сигналів, в яких не потрібно охоплення повного діапазону звучання, можна використовувати настінні акустичні системи з односмугових або широкосмугових гучномовців. Вони можуть вирішити задачу по якісної і чіткої передачі голосових повідомлень в освітній установі, на складі, офісі, громадському закладі і технічному приміщенні. Якщо вам необхідно транслювати музичне мовлення і створювати музичний фон, то в цьому випадку потрібно встановлювати настінні акустичні системи з двосмугових гучномовців. Такі системи застосовуються в супермаркетах, торгових центрах, спортивних залах, кафетеріях, готелях, ділових центрах, салонах краси та інших закладах. Установка настінних акустичних систем може здійснюватися: на стелях, стінах, колонах, чорнових стелях і в інших місцях. Кріплення проводиться за допомогою спеціальних шарнірних кронштейнів.
 
Ще одним видом настінних акустичних систем є рупорні всепогодні гучномовці, що встановлюються на відкритих майданчиках. Вони мають міцний герметичний корпус і можуть використовуватися протягом усього року при різних атмосферних явищах і температурі навколишнього середовища. Рупорні АС встановлюються на фасадах будівель, на спеціальних опорах і знаходять досить широке застосування. За допомогою даного виду настінних акустичних систем озвучуються території баз відпочинку, оздоровчих таборів, катки, парки, стоянки, парковки, складські комплекси, ринки, вокзали, аеропорти і так далі. Кріплення рупорних АС здійснюється на кронштейні з можливістю регулювання кута нахилу. Установка може бути на горизонтальній або вертикальній поверхні. Крім рупорних всепогодних гучномовців для озвучування зовнішніх територій можна використовувати звукові колони або звукові прожектори.
 
В інтернет-магазині УкрХіт ви можете купити настінні акустичні системи для вирішення будь-яких стоять перед вами. Наші консультанти з задоволенням нададуть вам кваліфіковану допомогу в підборі настінних акустичних систем для створення якісного мовлення в приміщеннях або на відкритих територіях.
Доставка по Україні:

Київ, Київська область, Одеса, Дніпро, Львів, Харків, Донецька область, Херсон, Полтава, Запоріжжя, Закарпаття, Черкаси, Тернопіль, Суми, Миколаїв, Вінниця, Хмельницький, Івано-Франківськ, Чернігів, Житомир, Рівне , Кривий Ріг, Чернівці, Волинь, Кропивницький, Луганська обл. інші міста України.