пн-пт 10-19 RU | UA (098) 66-102-42, (095) 456-81-23
Сміливо набирайте - безкоштовно, з усіх операторів!
КОРЗИНА
ВАШ КОШИК
Товарів: 0
Сума: 0
Оформити замовлення
Сьогодні - найкращий час творити і втілювати мрії! Ми працюємо для Вас.
TC Electronic

TC Electronic Finalizer 96K

Код товару: #397
Сайт виробника:
TC Electronic
Товар знятий з виробництва.
Viber Telegram Whatsapp 066 707 18 90
Опис товару TC Electronic Finalizer 96K

студійний мастеринг процесор, аналогові, S / PDIF і AES / EBU I / o, 24Bit, 96kHz

Finalizer 96K - це найбільш просунута версія мастерінгових процесорів знаменитої серії Finalizer. Примітно, що свого часу TC Electronic першим створив закінчений пристрій, що об'єднує в собі все, що необхідно для високоякісного звукового премастерінгу. Ввівши в ужиток саме поняття "мастеренговий процесор", TC Electronic і сьогодні залишається законодавцем "моди" у цій надзвичайно важливій і одночасно делікатній області звукової індустрії. 
 
    На зміну першому процесору Finalizer надалі приходили Finalizer Plus знятий з виробництва), Finalizer Express і, нарешті, тепер цей список очолює старша модель Finalizer 96K. Finalizer 96K дозволяє кардинально підвищити якість звучання, суб'єктивну гучність, щільність звучання фонограм за рахунок застосування цілого комплексу досконалих звукових алгоритмів. 
 
    Паралельно зі звуковою обробкою сигналу, Finalizer 96K може виконувати функції універсального конвертора цифрових форматів SPDIF, AES / EBU, TOS-link, ADAT) і при цьому проводити перерахунок частоти квантизації з будь-якої - в будь-яку до 96 кГц а також розрядності від 24 до 8 біт. Ще одна чудова особливість Finalizer 96K це можливість організації фізичного розриву звукового тракту Insert), за допомогою будь-яких вільних в даний момент) аналогових або цифрових входів / виходів. 
 
Список звукових алгоритмів Finalizer 96K: 
- Імітатор лампового звучання (DRG) 
- Багатосмугова розширення стерео 
- Динамічний еквалайзер (де-есер) 
- 5-ти смуговий параметричний еквалайзер 
- MS-кодер / декодер 
- Оптимізатор динамічного діапазону Normalizer) 
- (3-х смуговий експандер / гейт 
- (3-х смуговий компресор 
- (3-х смуговий лімітер, що відключається 
- Потужність процесору Finalizer 96K розрахована на одночасну роботу 6 алгоритмів, без блоку живлення будь-якого погіршення в якості, на відміну від мастерінгових комп'ютерних плагінів. 
 
Всі алгоритми мають безліч параметрів для їх редагування. 
 
В Finalizer 96K передбачені спеціалізовані "заводські" пресети, розроблені для різних областей застосування. До 128 пресетів для користувача можуть бути збережені в пам'яті Finalizer 96K або на PCMCIА-карті. Відмінною особливістю всіх процесорів TC Electronic є можливість модернізації внутрішнього програмного забезпечення.
Доставка по Україні:

Київ, Київська область, Одеса, Дніпро, Львів, Харків, Донецька область, Херсон, Полтава, Запоріжжя, Закарпаття, Черкаси, Тернопіль, Суми, Миколаїв, Вінниця, Хмельницький, Івано-Франківськ, Чернігів, Житомир, Рівне , Кривий Ріг, Чернівці, Волинь, Кропивницький, Луганська обл. інші міста України.

Коментарі