пн-пт 10-19 RU | UA (098) 66-102-42, (095) 456-81-23
Сміливо набирайте - безкоштовно, з усіх операторів!
КОРЗИНА
ВАШ КОШИК
Товарів: 0
Сума: 0
Оформити замовлення
Сьогодні - найкращий час творити і втілювати мрії! Ми працюємо для Вас.
sE Electronics

Студійний мікрофон sE Electronics X1 Studio Bundle

Код товару: #19158
Сайт виробника:
sE Electronics
Товар знятий з виробництва.
Viber Telegram Whatsapp 066 707 18 90
Опис студійного мікрофону sE Electronics X1 Studio Bundle

Тип: студійний комплект; Комплектація: конденсаторний мікрофон SE X1, фільтр RF-Х, тримач, поп фільтр і 3 м мікрофонний кабель.

Опис Se Electronics X1 Studio Bundle
Відмінне рішення

Компанія sE Electronics святкує запуск фільтра RF-Х з офіційним поданням sE Electronics X1 Studio Bundle, який пропонує користувачам високоякісне рішення для домашньої / студійного запису за доступною ціною. Комплект поставляється як окрема коробка і включає RF-X фільтр, популярний SE X1 - кардіоїдний конденсаторний мікрофон з великою діафрагмою, тримач типу павук, набір поп фільтрів і 3 метровий мікрофонний кабель.
Мікрофон
SE X1 - це останнє доповнення до лінійки початкового рівня мікрофонів SE, виробляються з метою - перевершити всі інші мікрофони на ринку в своїй ціновій категорії. Судячи по світових продажах, Х1 один з найуспішніших мікрофонів в асортименті sE. Незалежно від того, записуєте Ви вокал, акустичну гітару, струнні інструменти, барабани або будь-які інші інструменти, мікрофон Х1 виграє серед інших мікрофонів в цій ціновій категорії. SE X1 має велику 1 "зроблену вручну діафрагму, перемикач на 10dB, фільтр низьких частот і покритий чорною дорогою фарбою. Будова та звукові якості значно краще, ніж у основних конкурентів.
Фільтр RF-X
RF-X - останній високопродуктивний акустичний фільтр, який з'єднав відому лінію успішних і стандартних фільтрів Reflexion. Використовуючи ту ж саму запатентовану технологію, як і RF-Pro, RF-Х відповідає потребам різних записів. З новим легковажним корпусом і вдосконаленим легковажним затискачем, RF-Х забезпечує непереможне виконання і легкий у використанні. Матеріали вдосконалені, щоб зробити їх більш легкими, ніж попередники, але з підтримкою довговічності - допомагаючи віднести RF-Х в розряд універсальних продуктів, придатних для будь-якого проблемного робочого оточення. Він характеризується чотирма шарами акустичного фільтра, включаючи зовнішню комбіновану панель, тканинним шаром з вовни, повітряним проміжкам і внутрішнім поролоновим шаром. Цей багатошаровий дизайн з повітряним шаром відрізняє RF-Х від конкурентів.
Затиск RF-Х також використовує легкий дизайн, дозволяючи використовувати фільтр на будь-який мікрофонної стійці, і встановлювати тільки вертикально, що робить його ідеальним рішенням для вокальної записи.

Комплектація:

  • SE X1 - конденсаторний мікрофон з великою діафрагмою
  • Фільтр акустичних відображень RF-X
  • Еластичний підвіс (павук)
  • Металевий поп-фільтр
  • 3 метровий мікрофонний кабель
Доставка по Україні:

Київ, Київська область, Одеса, Дніпро, Львів, Харків, Донецька область, Херсон, Полтава, Запоріжжя, Закарпаття, Черкаси, Тернопіль, Суми, Миколаїв, Вінниця, Хмельницький, Івано-Франківськ, Чернігів, Житомир, Рівне , Кривий Ріг, Чернівці, Волинь, Кропивницький, Луганська обл. інші міста України.

Коментарі