пн-пт 10-19 RU | UA (097) 211-97-60, (066) 707-18-90
Сміливо набирайте - безкоштовно, з усіх операторів!
КОРЗИНА
ВАШ КОШИК
Товарів: 0
Сума: 0
Оформити замовлення
Перемога за нами!
Все буде Україна!

Lava Music -новий бренд уже в Україні

Lava Music -новий бренд уже в Україні

LAVA MUSIC

Компанія була заснована Луїсом Луком у студентському містечку Інституту музикантів у Лос-Анджелесі в 2013 році, головний офіс якого зараз знаходиться в Гуанчжоу, Китай

У 2017 році компанія LAVA створила першу у світі монолітну гітару з вуглецевого волокна LAVA ME. Це повністю змінило уявлення людей про гітару, дизайн та підхід у виготовлені музичних інструментів

LAVA присвятила себе створенню найбільш інноваційних інструментів. Поєднуючи нові технології матеріалу, унікальний дизайн спрямований на покращення акустичних властивостей та автоматичне виготовлення, щоб дати можливість майбутнім поколінням творити більше та виражати себе яскравіше.

Кардинально новий підхід

- Перша у світі гітара повністю з вуглецевого волокна

- AirSonic, новий вуглецевий матеріал, який винайшла компанія LAVA.

- Робочий діапазон матеріалу від -40 ° до +80 °

- Ергономічна форма корпусу

- Всього 1,7 кг ваги

- Технологія FreeBoost. Можливість грати з ефектами не підключаючи гітару.

Команда інженерів витратила багато часу на виготовлення форми для виготовлення гітар LAVA ME. Цілісна технологія лиття під тиском була результатом колективної роботи компаніями, які мають досвід у різних сферах діяльності. Форма важить понад 6 тонн, і для виготовлення гітари створюється тиск більше 1000 тонн.

Що таке AirSonic?

Для розробки максимально легкого матеріалу, який би мав чудові акустичні характеристики ще у 2015 році компанія розпочала проект в сфері розвитку та інновацій. Динамічний модуль пружності вуглецевого волокна AirSonic на 20% -40% вищий, ніж в хорошої резонансної деревини, яка використовується при виготовлені музичних інструментів. На гітари LAVA не впливають зовнішні кліматичні зміни. Вона може бути з вами в будь-який час та де завгодно. AirSonic – це новий розділ у світі матеріалів для виготовлення акустичних музичних інструментів.

Майбутнє, яке доступно уже сьогодні

LAVA ME 2 має такий же дизайн, проте усі удосконалення та секрети знаходяться всередині інструмента. Матеріал AirSonic у поєднанні з інноваційною стільниковою структурою топу надає новий рівень чіткості, та яскравості звучання. Технологія FreeBoost дозволяє грати з ефектами без підключення. А форма грифу FlyNeck з технологією монтажу та налаштування ладів Plek надає вам легкість та зручність при грі.
Стільникова структура топу BreatheNet

Super AirSonic

Це нове покоління вуглецевого волокна AirSonic у поєднанні з унікальною стільниковою структурою топу гітари. Кожна сота має різну висоту та товщину залежно від алгоритму та механічної функції кожної окремої частини топу. Така схема дозволяє реалізувати динамічне та збалансоване звучання навіть при незначній атаці. Вигнута стільникова структура надає гучності та чіткості.

  • Товщина 1,4 мм
  • 15% легше
  • На 20% міцніший
  • Вигнута стільникова структура
  • Всього 1,7 кг

Ультралегкий

Легка вага - одна з найважливіших переваг AirSonic. Гітара вагою 1,7 кг дозволяє вам носити її куди завгодно так просто та легко.

Нова електроніка з технологією FreeBoost

Гра з ефектами без підключення до підсилювача. Нова технологія FreeBoost використовує задню деку LAVA ME як динамік. Тому ви можете грати з реверберацією, "ділеєм" та хорусом. Вбудований мікрофон L2 дозволяє краще знімати усі перкусійні звуки. Він підсилює і прикрашає їх незалежно від того, використовується гітара із підключенням чи без.
 

Автор:
Опубликовано: HitOnline.ua