пн-пт 10-19 RU | UA (097) 211-97-60, (066) 707-18-90
Сміливо набирайте - безкоштовно, з усіх операторів!
КОРЗИНА
ВАШ КОШИК
Товарів: 0
Сума: 0
Оформити замовлення
Перемога за нами!
Все буде Україна!

Цифрове піаніно Ringway TG8865

Цифрове піаніно Ringway TG8865

Для того, щоб займатися музикою на гідному рівні, потрібно не тільки мати талант і музичну освіту, але і гідний інструмент, який буде не тільки втілювати в життя Ваші музичні фантазії, але і надихати Вас у вашій творчості. Рояль і фортепіано - це, звичайно, нестаріюча класика, але в сучасній квартирі для цієї класики не завжди знайдеться місце. Крім того в наш час існує маса музичних ідей, для яких потрібен інструмент нового покоління. Саме такий інструмент ми хотіли б представити Вашій увазі.
 
Ringway TG8865 - це високоякісне цифрове піаніно, здатне задовольнити смаки музиканта будь-якого рівня від початківця до професіонала. Завдяки молоточковій механіці клавіш, чутливих до торкання, Ви зможете відобразити найдрібніші динамічні штрихи як на хорошому роялі. Всього лише одним натисканням кнопки [TOUCH], Ви можете вибрати один з чотирьох типів чутливості клавіатури, найбільш підходящий для вашої гри: жорсткий, нормальний, м'який і фіксований стилі. Кожен гравець зможе знайти в цьому інструменті той стиль, який підходить саме йому та полегшить гру. Стандартна клавіатура з 88 клавішами розкриває широкі можливості для творчості.
Ringway TG8865, крім усього іншого, оснащений найбільш просунуту технологію створення звуків, завдяки чому Ви отримуєте природне звучання всіх наявних тембрів з відображенням динамічних нюансів. Все багатство можливостей і красу звучання цього цифрового піаніно Ви зможете оцінити завдяки 8 демонстраційним програмам.
 
Спостерігати за всіма процесами, що відбуваються в інструменті, Ви зможете завдяки багатофункціональному LCD-дисплею, зручно розташованому по центру передньої панелі.
 
Цей електронний інструмент має 64-нотну поліфонію, яка дозволить виконувати класичні твори, в яких активно використовуються педалі.
В озброєнні Ringway TG8865 є 8 вбудованих звуків, використовуючи які Ви зможете по-справжньому насолодитися красою і природністю тембрів. Обрати необхідний звук Ви можете, натиснувши відповідну кнопку, при цьому загориться індикатор над нею.
 
Функція транспонування дозволяє легким натисканням відповідної кнопки зрушувати лад інструменту вгору і вниз по півтонах максимум на 12 півтонів (одну октаву). Тепер у Вас є можливість грати пісні, написані в тональностях з великою кількістю знаків, в простіших тональностях і також легко підлаштовувати висоту звучання під вокаліста або інших виконавців.
 
Ringway TG8865 має багатшу палітру звучання завдяки вбудованим ефектам реверберації і хоруса. Ефект реверберації дозволяє отримати природне розмивання звуку в просторі, яке відбувається, якщо грати на інструменті у великій кімнаті або концертному залі, а ефект хорусу збагачує звучання вибраного інструменту.
 
Ножний контролер виконує ті ж функції, що і педалі реального піаніно. Педаль сустейна працює як педаль демпфірування, якщо її натиснути, то всі ноти продовжуватимуть звучати після того, як клавіші відпущені. Якщо натиснути середню педаль, Sostenuto, то тільки ті ноти, які натиснуті одночасно з педаллю, продовжуватимуть звучати після зняття пальців з клавіш. Педаль Soft управляє гучністю звуку, натисніть її, щоб звук став тихіше. Якщо Ви звикли грати на реальному піаніно, Вам легко буде перейти на використання цього електронного інструменту. Відчуття від гри Вам сподобаються.
 
Крім усього іншого TG8865 надає Вам можливість робити 2-дорожковий запис і програвання в реальному часі. Розробники Ringway подбали про своїх клієнтів, максимально спростивши процес запису. Вам потрібно натиснути кнопку запису [RECORD], а потім натиснути кнопку [MELODY1] або [MELODY2] для вибору доріжки, на яку буде відбуватися запис. Щоб почути результати своєї праці, достатньо натиснути кнопку [PLAY]
 
Інструмент також має метроном з всілякими розмірами, який можна включити або виключити, натиснувши на кнопку [METRONOME]. Якщо увімкнути, ви можете вибрати тип ритму, утримуючи кнопку [METRONOME] більше двох секунд, після чого на дисплеї з'явиться розмір ритму, встановити який можна за допомогою кнопок [TEMPO +/-].
 
MIDI, цифровий інтерфейс музичних інструментів ¬- це інтерфейс, який дозволяє MIDI-сумісним музичним інструментам та обладнанню обмінюватися інформацією та управляти один одним. Завдяки цьому можливо створювати цілі системи інструментів та обладнання для досягнення ще більшої гнучкості та контролю. На професійному рівні ця функція просто необхідна. Ви зможете одночасно грати на двох інструментах, створюючи щільне мульти-інструментальне звучання. Це піаніно може приймати такі ж MIDI повідомлення і дозволяє використовувати інший інструмент, підключений до нашого MIDI входу, для вибору звуків та ігри на ньому.
 
TG8865 оснащений 2 вбудованими динаміками потужністю по 10 Ватт. Ви можете підключити звичайні навушники в гніздо PHONES, якщо хочете попрактикуватися або просто вирішили пограти пізно ввечері. Коли навушники підключені, вбудовані динаміки автоматично вимикаються.
 
При бажанні можна підключити це цифрове піаніно до клавішного підсилювача, стерео системи, пульта мікшера або до записуючого пристрою, а за допомогою гнізда лінійного входу LINE IN можна прослуховувати музику із зовнішніх джерел і грати разом з нею.
 
Все це було створено розробниками Ringway для того, щоб подарувати Вам справжнє задоволення від гри і задовольнити навіть найвибагливішого покупця.
Автор:
Опубликовано: HitOnline.ua