пн-пт 10-19 RU | UA (098) 66-102-42, (095) 456-81-23
Сміливо набирайте - безкоштовно, з усіх операторів!
КОРЗИНА
ВАШ КОШИК
Товарів: 0
Сума: 0
Оформити замовлення
Сьогодні - найкращий час творити і втілювати мрії! Ми працюємо для Вас.

Огляд тюнера TC PolyTune

Огляд тюнера TC PolyTune

Почну свій огляд з згадки про те, що TC Polytune упакований в симпатичну компактну коробку, в якій крім тюнера можна ще знайти багато всього цікавого і корисного:

Дві наклейки-липучки 3M для установки тюнера в педалборд. Це дуже гарне доповнення, а головне - корисне, адже підлогового тюнера місце як раз таки на педалборд. Інструкція (manual) для ознайомлення з особливостями цього приладу. Купон для безкоштовного доступу до сайту, де можна знайти всілякі огляди, відгуки і ще багато інформаціі.Фірмова наклейка TC Electronic. Розкривши тюнер, можна виявити всередині запечатану батарейку крона, яка включена в набір, швидше за все, для тестування робочих можливостей апарату при покупці. Тим, хто має блок живлення, таке доповнення буде ні до чого, але все одно приємно.

     TC Electronic Polytune

Тепер перейдемо безпосередньо до огляду даного девайса. Розмір корпусу цієї педалі трохи перевищує габарити стандартної MXR-івської педалі або корпусу Gainta G0124, а його колір - білий. Зовні тюнер трохи нагадує продукцію фірми Apple. Але, як то кажуть, краще один раз побачити, ніж сто разів почути. Самі робіть висновки.

Наступною нашою зупинкою після зовнішнього вигляду буде найголовніше питання - принципи роботи цього пристрою. Як показали випробування цього TC Polytune, він дуже зручний у використанні. При порушенні всіх струн відразу включається режим polytune, при якому на екрані відображаються стан відразу всіх струн з урахуванням ступеня їх розлаштування, при порушенні ж однієї струни, тюнер самостійно переходить в режим індивідуального налаштування. Цей режим дозволяє вибрати або індикацію стрілкою, або бігунком за допомогою кнопки на задній панелі, при цьому дисплей відображає крупно назву ноти. Крім того можна налаштовувати гітари зі зниженим строєм в режимі polytune, проте всі струни повинні бути знижені на однакове число півтонів. Цей тюнер підійде не тільки для гітар, але і для бас-гітар, для настройки яких передбачений режим баса. Ще одним приємним доповненням до всієї картині є адаптація яскравості екрану до навколишнього освітлення. Це означає, що на сцені в темряві вирішивши підлаштувати між пенями інструмент, власник такого девайса НЕ буде засліплений яскравим світінням світлодіодного табло

Давайте підіб'ємо підсумки всього вище сказаного, порівнявши попутно розглянутий девайс з "industry-standard" тюнером Boss TU-2:

Обидва тюнера мають досить привабливий зовнішній вид.Корпус TC Electronic Polytune досить компактний, за габаритами він такий же як і Boss, тільки трохи менше в висоту.На відміну від механізму боссовських педалей, в Polytune перемикання здійснюється за допомогою зручної кнопки з чітким клацанням. Це дуже спрощує процес роботи.Наявність true-bypass дає гарантію на відсутність спотворень, які вносяться тюнером. У TU-2 обхід буферизованний. Як то кажуть, кожному своє.Є великий контрастний екран, який адаптується до навколишнього освітлення.Доступ до батарейки дуже зручний, хоча це є малоактуальним для просунутих педалеводів.Підходить для настроювання інструментів з 4-6 струнами (щасливих володарів семиструнних гітар Polytune обділив увагою). За швидкістю роботи тюнер нічим не відрізняється від Boss TU-2. Думаю, було б цікаво його порівняти з дуже популярним зараз Korg Pitchblack. Polytune знаходиться в тому ж ціновому діапазоні, що і Boss TU-2, Korg Pitchblack. Вартість такого щастя складає трохи більше ста доларів.

В кінці хочеться сказати, що Polytune від МС навряд чи змусить свого господаря шкодувати про його придбання, так як є зручним і стильним приладом, який створений, щоб полегшити процес налаштування.

Автор:
Опубликовано: HitOnline.ua