пн-пт 10-19 RU | UA (097) 211-97-60, (066) 707-18-90
Сміливо набирайте - безкоштовно, з усіх операторів!
КОРЗИНА
ВАШ КОШИК
Товарів: 0
Сума: 0
Оформити замовлення
Перемога за нами!
Все буде Україна!

Педаль Line 6 Uber Metal

Педаль Line 6 Uber Metal

Зовсім недавно, порядно затягнувши ремінь, придбав собі Line 6 Uber Metal. Це однозначно не дешева педаль, але звучання того варто.

Вибирав методом порівняння. Підключив послідовно кілька педалей, щоб без зайвих зволікань міняти пристрій. Для прослуховування відібрав Boss Metal Zone, Boss Metal Core, Boss Mega Distortion, Digitech Metal Master і Line 6.

Так один по одному і почнемо. Зрозумійте правильно, я не беру на себе роль крутого знавця, а просто висловлюю свою суб'єктивної думку. Що ж, звук Metal Zone мені видався дуже специфічним, якимсь  ріжучим. Я пробував покрутити середину, але особливих результатів це не принесло. Схожа ситуація з Metal Core, в звуці якого хоч і багато перевантаження, але звучить він плоско і пісочно. Але все ж ця модель звучить солідніше Metal Zone. Якщо вибирати Boss, то особисто я б віддав перевагу Metal Core. Що стосується Mega Distortion, як на мене, то він  занадто пісочний і навантажений. Це педаль більше підходить для гітаристів, що грають в стилі нью-метал і альтернативи. У порівнянні з двома попередніми педалями Digitech звучав набагато багатше. Це дійсно хороший дисторшн, але особисто мені не вистачило гнучкості налаштувань. Цей девайс кращим чином підійде для треш і хеві музикантів, в цих стилях педаль буде звучати відмінно.

     Line 6 Uber Metal

Останньою я випробував Line 6. При першому ж торканні струн вона дала просто неймовірну кількість гейна. В цього девайсу є три типи звучання від HD147 і VettaII: Metal, Pulverize і Insane. Metal - це класика, досить жорсткий і яскравий, але не хайгейнове перевантаження. Думаю, що краще за все прозвучить в контексті треш енд хеві, а якщо викрутити ручку драйву, то підійде і для хард року. Звучання в цьому режимі дійсно вражаюче. Pulverize дає дисторшн в стилі елітних лампових підсилювачів. При великій кількості гейна звук виходить теплим і дуже насиченим, м'ясистим. Особливістю цього типу дісторшіна є дуже сильна атака і звучання як справжня "лампа" навіть з транзисторним комбіком. Дуже добре підходить для гри в будь-яких важких стилях, потрібно тільки відбудувати педаль по частотах. Insane - дуже специфічний і дуже гучний, навантажений. Просто величезна кількість гейна і не менше сустейна. Дійсно вражає. Правда, як на мене, то звук занадто басить і дуже жирний.

До переваг Line 6 Uber Metal можна віднести:

  • міцний металевий корпус з гумовою основою, що дуже важливо на концертах і репетиціях - цей девайс важко вбити, та й їздити по сцені він не буде. Все на своїх місцях і не бовтається
  • гнучкість налаштувань і багатогранність звуку
  • можливість вибору між трьома видами перевантаження
  • двох-позиційний шумопонижувач, який глушить 99% шуму при максимумі драйву
  • при підключенні в лінію девайс дає мінімум піску при гарній налаштування
  • при підключенні через комп'ютер точно так жеімеет величезна кількість гейна. Думаю, що цілком можна обійтися і 70-80% всього наявного в педалі гейна. Цього з головою досить навіть для важкої музики.

Але заради справедливості варто сказати і про недоліки:

  • звук цифровий. Це, звичайно, на любителя, адже цифра досить якісна. Я б особисто віддав би перевагу Line 6 Uber Metal перед будь-яким процесором.
  • не варто купувати її виконавцям року, так як ті навряд чи будуть використовувати навіть рекомендовані 80% всієї потужності.
  • проявляє 100% своїх можливостей тільки при грі в комбік або кабінет на високій гучності. Тільки так можна почути всю міць цього звіра.

Якщо підсумувати все сказане, то це відмінна педаль з гнучкими настройками, підходяща в основному для важкої музики і володіє мясистістю і величезною потужністю.

Автор:
Опубликовано: HitOnline.ua